Neverovatna LOGIKA "?srba¿" ili sta ja znam tamo nekih u Srbiji

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

kalama

Aktivan član
Poruka
1.558
NEverovatno da ima tamo nekih SRBA?¿ koji prizivaju EU i kunu se u neke tamo EVROPSKE/katolicke ideale o tome kako je u toj njihovoj EU sve LEPO,OK i samo se eto ceka na te SRBE kad ce da se "URAZUME" da se odreknu svog SRBSTVA-PRAVOSLAVLJA i da eto jednom vec postanu GRADJANI jer sad nas gledaju kao Divljake,Ubice,Kriminalce,Narko dilere,Nevernike...itd. mislim zamislite sve najgore e pa oni nas vide za nijansu malo gore i od toga sto mozete da zamislite!
A nasi politicari ha ha ha... ne zna se kome su USTA punija reci kao npr. EU,DEMOnKRATIJA,jednakost,Ljudska prava, itd. ali zaboravih reci to vazi za sve ali ne samo eto za te SRBE jer znate oni su .... znate vec!
Srbin ne sme ni da se pojavi a kamo li da trazi neka prava na Kosmetu,Hrvatskoj,BiH federaciji,do skora je bilo i u Sloveniji itd. jer znate oni su svi OK ali SRBI hm.
I onda ti nasi vajni LAZO*VI politicki neznam da nebudem banovan zbog eto politickih UVREDA jer ovde je sve moguce pogotovu ako ste SRBIN ali ne,ne znam kakav SRBIN vec SRBIN za SRBIJU.
TO JE PROBLEM SVIMA NJIMA
Ako ste Srbin za USA-EU ...OK ali NE za SRBIJU to je NACIONALISTA,u Srbiji sve smete biti ali nikako za Srbiju
E sad kako neko uopste moze i da prica i obmanjuje ovaj moj narod,NARODE POLITICARI SVE OVO STO RADE JESTE SAMO OBMANA SRBSKOG NARODA da bi vam rekli posle kad prodaju KOSMET "eto narode mi smo sve pokusali sto je u nasoj moci da ostane KOsmet nas ali znate jebi*ga nije pomoglo nista eto vidite mi smo sve pokusali i radili ali ...slaba valjda,nego hajde da mi to prihvatimo jer cemo u EU znate ko je jos lud da ratuje u danasnje VREME,eto vidite kako se tamo zivi!
A nas narod to onda i prihvati sta ce,NAROD bez PREDSEDNIKA odnosno ko ga vodi isto ko tele bez povodca e tako oni misle ali se varaju ...
ZIVELA SRBIJA-za Spas Srbije SMRT DEMONKRATIJI
p.s. gledajte samo izjave iz EU a vidite Tadica a vidite druge ...SPO Draskovica ha ha ha...treba mu pomoci umorio se ha ha ha...
 
to je isto ko sto rece jednom draskovic kad su bili u becu na nekom tom njihovom dogovoru ha ha ha... gospodo to je isto ko da sad udje ovde u prostoriju macak sa natpisom na vratu "Ja nisam macak" i mi pod pritiskom moramo reci da to nije mac<k ali opet i pored svega toga "svi mi znamo da je to Macak" ha ha ha... e tako je i sad vrema sa ostalima ... i nama uz njih jer naravno nema nikoga ko sme ustati i reci vec jednom DOSTA obmana i lazi... ali polako sve kad tad dodje na svoje mesto ha ha ha...znate ono ako neplatis ti a ono ce platiti tvoj sin,unuk,praunuk ha ha ha...neko uvek placa!
 
to je isto ko sto rece jednom draskovic kad su bili u becu na nekom tom njihovom dogovoru ha ha ha... gospodo to je isto ko da sad udje ovde u prostoriju macak sa natpisom na vratu "Ja nisam macak" i mi pod pritiskom moramo reci da to nije mac<k ali opet i pored svega toga "svi mi znamo da je to Macak" ha ha ha... e tako je i sad vrema sa ostalima ... i nama uz njih jer naravno nema nikoga ko sme ustati i reci vec jednom DOSTA obmana i lazi... ali polako sve kad tad dodje na svoje mesto ha ha ha...znate ono ako neplatis ti a ono ce platiti tvoj sin,unuk,praunuk ha ha ha...neko uvek placa!

Znaci macak je Srbin koji je za EU?
Ili je macak koji je bio katolik, a postao pravoslavac iz srbstva?
A onda je rekao SPC: "Nosite se izdajnici, da ste vi srpska crkva ne bi pisali srpska"
 
Vidite glupe EU i USA nacije,Banke su im sklonile novac i izazvale kao navodnu SVETSKU KRIZU ha ha ha... i kako se vade ha ha ha...parama od LJUDI tih drzava ha ha ha... em su im sje*li pare ha ha ah... i onda ih jos zaduze da bi se navodno vadili znaci DUPLO KASIRANJE ajte OVCE ... ha ha ha...

Svima je jasno da je macak sklonio novac.

2005_07_21_shrek_cat.jpg
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top