koga zamisljate ....

krompir 2.1.

Legenda
Banovan
Poruka
51.826
kada drkate ?
devojke ko je on? i zasto bas on?
momci ko je ona? riba iz vase blizine ili neka skoro nedodirljiva iz javnog zivota i sl....

u nedostatku zive sile ima broj plejboja sa Nives Celzijus i par onih svetskih cica....a na suvo mastam o jednoj drugarici....e nju bi tako "zguzvao" da je to skoro kao bolest
 
kada drkate ?
devojke ko je on? i zasto bas on?
momci ko je ona? riba iz vase blizine ili neka skoro nedodirljiva iz javnog zivota i sl....

u nedostatku zive sile ima broj plejboja sa Nives Celzijus i par onih svetskih cica....a na suvo mastam o jednoj drugarici....e nju bi tako "zguzvao" da je to skoro kao bolest

:mrgreen: eh pa nikog....najcesce mi se nakupi celodnevna napaljenost i onda mi razne ideje padaju na pamet....poza vaka-naka....i tako....kad se latim Spasoja mozak mi je skoncetrisan na desavanja juzno od pupka....:hahaha:
 
kako to sad nemas mastu....ljustis zubima onako polako grickas i kao da ljustis i jezikom ides od korena ka vrhu pa kao bonbonu cuclas pa ga pogledas u oci a on pada u nesvest....

nije lose ljustiti ko zna zna ko ne zna dva !
 
kako to sad nemas mastu....ljustis zubima onako polako grickas i kao da ljustis i jezikom ides od korena ka vrhu pa kao bonbonu cuclas pa ga pogledas u oci a on pada u nesvest....

nije lose ljustiti ko zna zna ko ne zna dva !

:hahaha: krompirko....priznaj da si ti taj izraz izmislio....a imas i neki poseban za sex....
:cmok: e moraces da me poducis, ako si drug...samo nemo' da mu ja kazem: daj mi q da ga skroz oljustim a on da mi pobegne.....:rotf:
 
E da, kad su bili izbori, uključili ja i moj dragi TV da nam što ne promakne i rešimo da se usput malo čukamo.
Tad sam gledala u Tadića i hvala mu na orgazmu koji sam doživela.

Od tada uvek glasam za njega :rotf:
 
Poslednja izmena:

Back
Top