MOJ KOMŠIJA, UH...ŠTA DA RADIM?

Madona 6

Iskusan
Poruka
5.696
Dragi moji and drage moje, već izvesno vreme imam jedan problemčić. To me muči danima i noćima (:lol:). Imam sexy komšu sa kojim se gledim sa terase i ne znam šta da radim...Čim ga vidim da se posle spavanje rasteže i pokazuje jake miške, ja po.pizdim :???:

Često smo zajedno na terasi, puši on, pušim ja...:hahaha:

I...ovaj, kako da ga smuvam? Šta biste vi uradili da ste na mom mestu? Da mu mašem, da ga vikam ili šta???:rotf::rotf::rotf:
 
Dragi moji and drage moje, već izvesno vreme imam jedan problemčić. To me muči danima i noćima (:lol:). Imam sexy komšu sa kojim se gledim sa terase i ne znam šta da radim...Čim ga vidim da se posle spavanje rasteže i pokazuje jake miške, ja po.pizdim :???:

Često smo zajedno na terasi, puši on, pušim ja...:hahaha:

I...ovaj, kako da ga smuvam? Šta biste vi uradili da ste na mom mestu? Da mu mašem, da ga vikam ili šta???:rotf::rotf::rotf:

:rotf::rotf:...ovo mi je nedostajalo ovde:super::rotf:


auuu sister de me nadje...pa ja sa komsijama imam teskih "problema":rumenko:...jese pola ulice smatra komsilukom:think::rumenko::rotf:
 
Dragi moji and drage moje, već izvesno vreme imam jedan problemčić. To me muči danima i noćima (:lol:). Imam sexy komšu sa kojim se gledim sa terase i ne znam šta da radim...Čim ga vidim da se posle spavanje rasteže i pokazuje jake miške, ja po.pizdim :???:

Često smo zajedno na terasi, puši on, pušim ja...:hahaha:

I...ovaj, kako da ga smuvam? Šta biste vi uradili da ste na mom mestu? Da mu mašem, da ga vikam ili šta???:rotf::rotf::rotf:

Ništa, sačekaj, proćiće te. Onako, ozbiljno, iskreno i prijateljski. Nije vredno toga ma kako dobar frajer bio u pitanju. Samo ti je dosadno, to je sve, znam po sebi. ;)
 

Back
Top