Malo mace-ko je osetljiv da ne cita

Posaljite, molim vas neki ziro racun, ako ne mozemo drugacije da pomognemo, onda bar tako. Neki ljudi su stvarno na dnu evolucione lestvice. Ne da imaju suzenu svest, nego nemaju svest uopste, kad mogu i da pomisle da tako nesto urade. Ali tesim se time da se sve vraca. Na ovaj ili onaj nacin. Takvim glupim ocajnicima je sigurno vrlo lose u zivotu. I sami su krivi za to. Nema im pomoci.
 
ja sam pre par minuta kontaktirao navedeni broj. Javila mi se gospodja Danica M.

Ja cu sutra uplatiti neki simbolican iznos za pocetak. Gospodja kaze da je dvoje ljudi vec poslalo neki prilog. Nadam se da dosta nas odavde moze poslati bar po 200 / 300 dinara. Nije mnogo a znaci puno. Ona kaze da je najbolje to obaviti elektronskom uplatom.
 
ja sam pre par minuta kontaktirao navedeni broj. Javila mi se gospodja Danica M.

Ja cu sutra uplatiti neki simbolican iznos za pocetak. Gospodja kaze da je dvoje ljudi vec poslalo neki prilog. Nadam se da dosta nas odavde moze poslati bar po 200 / 300 dinara. Nije mnogo a znaci puno. Ona kaze da je najbolje to obaviti elektronskom uplatom.

Tako je najbolje, pa ce se sakupiti.
:klap:
 
Sta sve danasnja deca rade to je strasno,svedok sam mnogih grozota koje su uradili a koje su i visestruko gore od ovoga :otkacio:,jednog malog sam premlatio kad je zapalio macku :evil: Ne razumem koje je to njima zadovoljstvo,tesim se u tome da ce kad tad biti kaznjeni za svoja dela(nedela)
 
devojka koja brine o macetu mi je poslala sliku, deluje kao da se dobro oseca, ona kaze da je zivahan, i da se dobro oseca.

cisto da malo lepih stvari o milancetu napisem. malo, za utehu, da ce verovatno imati pristojan zivot posle svega, zahvaljujuci divnim ljudima.

i stvarno, ja cu sakupiti od prijatelja sto vise novca budem mogla, i uplatiti. nek svako na koga naidjete da po 100din, do kraja nedelje cete imati lepu sumu za uplatu. pa hajdete ljudi, u akciju! da pomognemo bar malo.
 
:eek::eek: jezivo sta su "ljudi" u stanju da urade.
ne znam otkud to da su bas deca, ne kazem da je nemoguce, licno sam uhvatila na delu klince koji su cherechili malu pticu, ali ni stariji nisu manje mastoviti. kakve li ce tek to kreature biti kad porastu.. eto nam malih regruta za neka buduca krvoprolica i ratove! :otkacio: :evil:
strashno mi je zao sto narednih dana necu biti u mogucnosti da odvojim makar tih simbolicnih 100din, ybga, naidju i takve faze.. nadam se da ce se svejedno dovoljno skupiti, a za neku narednu akciju - verujem da cete i na mene moci da racunate.
bravo za sve vas a posebno za Danicu, najiskrenije se divim ljudima kao sto je ona! :klap:
 
http://www.felix-mace.com/
Evo malo više informacija o Dani i njenim štićenicima koje valjda sama Božija ruka dovede kod nje. Milanče ne samo da je preživeo, već mu je osigurana budućnost čak i da ga niko ne usvoji, što bi naravno bilo mnogo bolje, jer bi bio " jedinac" što je ipak priznaćete mnogo bolje za njega!
Milanče kod veta pre operacije. Nisu mu samo nogice isekli, već je jadničak doživeo i druge torture što se vidi...

DSC07608_resize-1.jpg

Volja za životom i briga , ljubav njegove dobre vile učinili su čudo
DSC07648_resize-1.jpg

On skače, igra se, ali MORA na još jednu operaciju!
DSC08462_resize-1.jpg
 
Kako su mogli da podnesu krike ovog maceta dok su mu sekli noge. Cudovista. Ne mogu da zamislim koliko ga je to bolelo. Imala sam jedno 6 macaka (moji su ih donosili), i nijednoj nisam nista nazao ucinila, ni kad sam bila dete. Kakva su to deca danas u Srbiji??? Neko bi stvarno trebao da preduzme nesto.
 

Back
Top