Age of Empires, Gold Edition

drakos

Početnik
Poruka
4
Elem, odem ja u Tehnomarket i kupim ovu igricu. Instaliram je, ali kada zavrsim instalaciju, kliknem na single player, i... dobijem obavestenje da ubacim CD i restartujem igru. CD je vec ubacen, a restart ne pomaze. Zna li neko u cemu je problem? Inace, igrica je original. Unapred hvala!
 
tako ti i treba kad kupujes original :)
probaj sledece: po zavrsenoj instalaciji izvadi cd, restartuj racunar, stavi cd i pokreni igru. to nekad upali.
ako i dalje kaze da ubacis cd/dvd koji je vec ubacen... to se desava kod pirata kad nisi odradio krek... da li je to tvoje onda zaista original? :???:
svasta mi pada na pamet sta moze da pravi problem... ali ako si 100% siguran da je sa tvojim racunarom sve ok, vrati cd tamo gde si ga kupio. (ako si sacuvao racun)
 
patch ti je mali program koji obicno sluzi da ispravi neku gresku u programu ili napravi neku izmenu koja ce nesto poboljsati. kad kupis original uvek potrazis na sajtu proizvodjaca da li su izbacili i neki patch koji je pozeljno staviti.
sa originalima to je lak proces - skines i instaliras. poenta originala je cesto bas ta, instaliranje patch-eva bez muke. ako nije original, a instaliras patch - e onda ti treba i novi odgovarajuci krek, posto onaj stari vise nije od pomoci... ali to je sad druga tema.
mozes da probas, evo nasao sam i adresu, fajl je samo 1mb, skini englesku verziju:
http://www.microsoft.com/games/empires/downloads.htm
ako i posle toga ne radi, definitivno vrati cd, krekovanje originala je sumanuto.
 
Elem, odem ja u Tehnomarket i kupim ovu igricu. Instaliram je, ali kada zavrsim instalaciju, kliknem na single player, i... dobijem obavestenje da ubacim CD i restartujem igru. CD je vec ubacen, a restart ne pomaze. Zna li neko u cemu je problem? Inace, igrica je original. Unapred hvala!

Па јеси детљно следила упуства...серијски број и сл.....а ако јеси...врни им то и даунлодуј са торента са креком..верзију!
:)

п.с

Сада видим да је стара порука

:)
 
Jako bih bio zahvalan onome ko može da mi objasni DO DETALJA šta tačno treba da raim da bih ovu igru igrao sa još tri prijatelja!!!
Naime živim u Grčkoj i uželeo sam se starih dobrih igara ovog tipa!
Niko od nas četvorice ne zna način!
Znači, potrebno nam je da igramo multiplayer, ali SAMO NAS ČETVORICA!
HVALA UNAPRED!
 
Bok ekipa !

Pokušao bih skupiti i povezati ekipu koja igra age of empires 2 conquerors stoga pozivam sve znalce a i one koji imaju volje da se priključe na hamachi mrežu:
Ekipi iz Grčke bih preporučio da se prime isto tako conquerorsa))

hamachi :
crooaoe
1
 

Back
Top