Toma načisto požuteo

al bundy

Legenda
Poruka
63.998
Blažić zove DS
Dnevnik pre 1 dan
Nakon otkazivanja zakazane vanredne sednice Skupštine opštine Kikinda, na kojoj je trebala da se ustoliči nova lokalna vlast DS i SPS, predsednik opštine Branislav Blažić, donedavni radikal, a sada šef Inicijativnog odbora stranke Tomislava Nikolića, ponudio je kikindskom DS-u koalicioni savez. - Mislim da bi trebali da sprečimo dalju blokadu lokalne vlasti i zato pozivam DS da uđe u vlast i da zajedno krenemo da radimo za boljitak...
http://www.naslovi.net/2008-10-06/dnevnik/blazic-zove-ds/851960

Bilo nedavno u novinama da je i bivsi lider jagodinskih demokrata i saradnik i prijatelj Zorana Djindjica , biznismen Miodrag Nikolic Feman rekao da ce podrzati i finansirati osnivanje SNSa . Djilas hvali Vucica , Dulic hvali Tomu ,a najuticajnij Tomin covek u Banatu i Vojvodini sam zove DS u koaliciju tako da je moguce da ima nesto u onim Seseljevim insinuacijama na racun TN:think:
Steta sto danas nisu bili radikali u skupstinu da cujemo reakcije i kletve na racun ove najnovije izdaje i verolomstva .:mrgreen:
 
ajde sto pozuteo, nego stoooo

Nikolić pomaže likvidaciju Šešelja

Član pravnog tima za odbranu Vojislava Šešelja pred Haškim tribunalom Zoran Krasić optužio je juče bivšeg zamjenika predsjednika te stranke, Tomislava Nikolića, da pomaže likvidaciju Vojislava Šešelja, koji je u Hagu optužen bez ijednog dokaza

- Nijedan od 40 dosadašnjih svjedoka nije pomogao Tužilaštvu da učini vjerovatnim postojanje bilo koje tačke optužnice protiv Šešelja - rekao je Krasić na konferenciji za novinare.

On je istakao da Šešelja šikaniraju u Haškom tribunalu, a da sudije i Tužilaštvo odaju priznanje njegovoj bivšoj desnoj ruci, odnosno saradniku Haškog tribunala, Tomislavu Nikoliću, za ono što je uradio u proteklih mjesec dana.

Prema riječima Krasića, Nikolić je doprinio da se Šešelju ukinu privilegovane komunikacije, koje podrazumijevaju da ne postoji mogućnost prisluškivanja takvih razgovora, jer se postavlja pitanje kakva je svrha komunikacije sa Šešeljom ako će to neko prisluškivati.

- Šešelj je najavio da će se i dalje sam braniti, ali i Tužilaštvo i Sud to koriste protiv Šešelja te nastoje da mu nametnu branioca, navodeći da ne komunicira s braniocem. Nikolić je čedomornik i pokušava da uništi nešto što je stvarao 18 godina - ocijenio je Krasić, govoreći o Srpskoj radikalnoj stranci.

Krasić je dodao da je Nikolić na strani onih koji žele da se Šešelju nametne branilac po svaku cijenu.

- Svi koji učestvuju u tom poduhvatu sigurni su da Šešelj to neće prihvatiti, a onda, kao posljedica štrajka glađu, predstoji likvidacija Šešelja, kojom će biti zadovoljan i Nikolić i svi na vlasti u Srbiji - kazao je Krasić te dodao da Nikolić ide još dalje, odnosno napada i svjedoke Šešeljove odbrane.

- Sve što je uradio Nikolić i grupa oko njega pokazuje da se radi o ljudima kod kojih postoje predispozicije da se bave ubistvima - tvrdi Krasić te dodaje da će se ta grupa neznatno povećati za nekoliko dana, navodno, još nekim žrtvama Šešelja.

On je naveo da ta izdaja i otpadništvo imaju za cilj da pomognu srpskim neprijateljima da završe prljav posao u Srbiji, za koji je Šešelj smetnja, a koji žele da rasture Srbiju.

Krasić je rekao da nije zatvoreno pitanje Kosova i Metohije, da se otvara pitanje Vojvodine i da postoji pitanje da li vlast u Srbiji funkcioniše te da je preduslov za rasturanje Srbije ranjiva Srbija i neznatno oslabljena Srpska radikalna stranka.

On je ocijenio da je Šešelj kost u grlu Borisu Tadiću i Tomislavu Nikoliću te da Nikolić, u koaliciji s Tadićem, želi da pomogne onima koji su riješili da ubiju Šešelja, koji je u Hagu optužen na osnovu lažne optužnice, bez ijednog dokaza.
 
Da mu Šešelj nije dao šut kartu, onda bi i 'budale neuračunljive' bile just fine?

Mada, je jasno da je SRS i njihovo debilnu, ispraznu nacionalističku, izolacističku politiku mržnje, bez ikakvog plana i programa za Srbiju - toliko pregazilo vreme da bi je oni sa i mrvicom mozga svakako napustili u najskorije vreme...
 
Da mu Šešelj nije dao šut kartu, onda bi i 'budale neuračunljive' bile just fine?

Mada, je jasno da je SRS i njihovo debilnu, ispraznu nacionalističku, izolacističku politiku mržnje, bez ikakvog plana i programa za Srbiju - toliko pregazilo vreme da bi je oni sa i mrvicom mozga svakako napustili u najskorije vreme...

Sam si dao odgovor na svoje pitanje. a, i nije njega Šešelj oterao, nego mu je pukao film i sam je otišao.
 
Don Kihote,Toliko si se uzbudio zbog ove 'klevete' da si zaboravio da sam žensko.

Moje lično mišljenje je da je i taj Nikolić zajedno sa partijom, isto kao i Dačić, Koštunica ili naša Maja samo još jedan promućuran karijerista koji niti ima principe niti ozbiljne političke stavove.
Sva im se politika svodi na to - daj samo da je meni dobro. Služe samo da unose zbrku na političku scenu i troše državne pare za svoj nerad. Eto tako.
 

Back
Top