Casopis Gameplay

markoca

Poznat
Poruka
7.190
Interesuje me da li neko cita ovo?
Inace, ovaj casopis je reinkarnacija GaMe®-a koji je puko pre vise od dve godine...

Imam jedan broj. Svidjaju mi se dizajn i neke zanimljive rubrike. Nastavicu da ga kupujem.

Eto, diskutujte o najboljem PC gaming casopisu u zemlji :)
 
1. sreenfun sam citao ranije i to je veliko sranje koje koliko sam primetio citaju samo najzesci n00bovi koji nemaju veze a izgleda kao da ga isti i prave.
2. GAMEPLAY je isto sranje samo malo lepseg izgleda 3x vece cene dobija se neki disc koji je zivo sranje nema nista zanimljivo,i sve sto ima u njemu moze se pronaci na netu,a isto ga citaju samo n00bare koliko sam primetio na njihovom forumu i nema pravih gamera koji znaju stvarno nesto da igraju,nego samo spamuju ceo forum.
3. Svet Kompijuter njega vam preporucujem jer je dobar caspois nije 10/10 ali je dobar nekupujem ga bas svakog meseca ali kad god se setim ja ga kupim ,za Svet Igara ne znam jer ga ne kupujem
 
meni je bolji screenfun zato sto IMAJU ZESCE TEXTOVE, a ovde sam se samo smorio citajuci ;) + se tesko odvajam od para (:lol:), a ovo je sitnica za dobre opise :D jedino sto smaraju sa gt3276245, bla, bla i sta ti ja znam, sa stvarima koje mi tesko mozemo priustiti ;)
Mada nije los sve u svemu ovaj gameplay, a ovi klosari koji ga kupuju zbog cd-a sa dodacima - :thumbdown:
 
1. sreenfun sam citao ranije i to je veliko sranje koje koliko sam primetio citaju samo najzesci n00bovi koji nemaju veze a izgleda kao da ga isti i prave.
2. GAMEPLAY je isto sranje samo malo lepseg izgleda 3x vece cene dobija se neki disc koji je zivo sranje nema nista zanimljivo,i sve sto ima u njemu moze se pronaci na netu,a isto ga citaju samo n00bare koliko sam primetio na njihovom forumu i nema pravih gamera koji znaju stvarno nesto da igraju,nego samo spamuju ceo forum.
3. Svet Kompijuter njega vam preporucujem jer je dobar caspois nije 10/10 ali je dobar nekupujem ga bas svakog meseca ali kad god se setim ja ga kupim ,za Svet Igara ne znam jer ga ne kupujem

svet kompova sam ja pre kupovao, i eto sad kupim neki posle 600 godina, i NACITAM SE SRANJA, koja nisam procitao u screenu i gameplay zajedno ;)
prvenstveno mislim na textove o igrama :)
pre je bio vrh ;)

ja sam imao neki prvi broja casopisa PC igre, taj mi je bio nadrkan ceo casopis samo igre, i na kraju valjda graficke ;)
vise ga nisam nas'o :( :cry: :confused:
 
svet kompova sam ja pre kupovao, i eto sad kupim neki posle 600 godina, i NACITAM SE SRANJA, koja nisam procitao u screenu i gameplay zajedno ;)
prvenstveno mislim na textove o igrama :)
pre je bio vrh ;)

ja sam imao neki prvi broja casopisa PC igre, taj mi je bio nadrkan ceo casopis samo igre, i na kraju valjda graficke ;)
vise ga nisam nas'o :( :cry: :confused:

brate..tebi se ne svidjaju textovi u svetu kompjutera jer su realni a ne kao screenfun :P
miodrag kuzmanovic pravi 10000x bolje textove od bilo kog nooba iz SC redakcije..
oni tamo natokaju slika i 15 redova texta koji ti ni za po qurtza ne sluze ;)
pogotovo kad u SC-u procitam mane neke igre..procitao sam da je mana GW Factionsa to sto nije WoW :roll:
stvarno su ogavne moroncine koje ne zasluzuju ni da pisu textove na nadgrobnim spomenicima..:whistling:
 
brate..tebi se ne svidjaju textovi u svetu kompjutera jer su realni a ne kao screenfun :P
miodrag kuzmanovic pravi 10000x bolje textove od bilo kog nooba iz SC redakcije..
oni tamo natokaju slika i 15 redova texta koji ti ni za po qurtza ne sluze ;)
pogotovo kad u SC-u procitam mane neke igre..procitao sam da je mana GW Factionsa to sto nije WoW :roll:
stvarno su ogavne moroncine koje ne zasluzuju ni da pisu textove na nadgrobnim spomenicima..:whistling:

kako ti kazes :mrgreen:

nekad sam uporedjivao, opis u GP SC i kako je ispala kad sam ja igrao ;)
i nekako mi je blizi bio sc ;)
uvek ima mana ;)
 
Ma jedino SK valja kupovati, uzimam ga svaki mjesec vec 3 godine pa vi vidite... Gameplay je ok, ali screenfune je zesce s***e koji stvarno ima glupe textove koje sam i ja mogo bolje pisati, jeino mi se svidja shto ubace lijepe slike od igrica po citavoj stranici iza texta....
 
Najjaci tekst koji sam procitao u SK-u je opis Bioshocka...
Nalozeni Kuzmanovic joj dao 99...a 90% kritike je bilo puko filozofiranje sa tvrdnjom "ako bi ista rekao o igri, to bi bio spoiler"...ne gotivim lika nesto posebno (stavise, nemam ni neki stav prema njemu) ali ovaj tekst je do jaja!

Sto se tice ScreenFuna, stvarno bih voleo da upoznam njihovog urednika. Onda bih ga zapucao sakom da mu se glava vrti dve godine. Ne mogu da verujem kakve retose on ima tamo, ajde sto glume neke "gamere", ali barem da su pismeni toliko da napisu NORMALAN review igre. Ceo taj Bravo je za klince od 10 godina koji su takvim casopisima ciljna publika.
Kada citam ScreenFun, potpuni utisak mi je izbledela slika neke igre koja je predstavljena na jako pogresan nacin. Listati taj casopis daje utisak neozbiljnog. Ti ljudi jednostavno nisu dirnuli nit koja u citaocu budi ono "Vau!"
Ocena 4 je vrlo sirok pojam, a da ne pominjem da su 80% kritike screenshotovi. To se tako NE RADI.
Jedino pravi gamer moze objektivno da predstavi neku igru, a ne neko ko sebe smatra "gamerom". Treba doziveti igru, svaki njen aspekt, a ne dati masi sarenu papirnatu bljuvotinu kao sto je ovakav casopis.

GaMe® je bio mama za svoje vreme. Dizajn, tekstovi, i nevidjena opustencija u pisanju istih (poslednji brojevi su zracili psovkama), te unikatni humor. Skidam kapu Urosu Jojicu i ekipi. Ljudi, najbolji ste! Jedva cekam da stavim ruke na novi Gameplay, nedostaju mi sati i sati provedeni uz GaMe®.

No, back to Gameplay ;)
 
Poslednja izmena:

Back
Top