Doterane cure

obukla sam se izazovno ali mi smeta kad izazivam ,poglede,bale,zvižduke....


dakle reč "izazovno" je nepotrebna u celoj priči, može se zameniti rečju "lepo " pa ćeš dobijati lepe reakcije za uzvrat ;-)

ne zviždim za ženama, da me neko ne shvati pogrešno...a i da me shvati zabole me baš...
Elem...
Zvižduk i pogled treba da ti je kompliment - znači da imaš lepu garderobu na sebi - imaš dobar izbor garderobe...:lol:

šta je loše konstovati ako - osim što si lepo obučena - imaš još i lepe noge i sise...?
 
Poslednja izmena:
ne zviždim za ženama, da me neko ne shvati pogrešno...a i da me shvati zabole me baš...
Elem...
Zvižduk i pogled treba da ti je kompliment - znači da imaš lepu garderobu na sebi - imaš dobar izbor garderobe...:lol:

šta je loše konstovati ako - osim što si lepo obučena - imaš još i lepe noge i sise...?

izvini ali.....zvizduk samo ovca/koza/(i kojih li jos domacih zivotinja ima) moze da dozivi kao kompliment :lol:
eto,
to je jedna reakcija koja mi nimalo ne smeta
posto sam previse zauzeta raspadanjem od smijeha da bih bila uvrijedjena :lol:
 
izvini ali.....zvizduk samo ovca/koza/(i kojih li jos domacih zivotinja ima) moze da dozivi kao kompliment :lol:
eto,
to je jedna reakcija koja mi nimalo ne smeta
posto sam previse zauzeta raspadanjem od smijeha da bih bila uvrijedjena :lol:

Pa dobro...ako tebi smeta, u redu...neću zviždati za tobom...:lol: a možda i zviznem iz inata...
Nema potrebe da svoj stav namećeš kao generalno mišljenje - ne znači da zvižduk smeta i drugim ženama... E sad ako su one za tebe glupače, opet tvoja stvar...
Ne znam što bi i bila uvređena...samo razmenjujemo mišljenja...
Ljubim...
 
Poslednja izmena:
ima li jedan post koji ne pises iz nekoliko pokusaja? :lol:

slazem se,
ima zena kojima prija da se neko prema njima odnosi kao prema stoki :)
ima nas....raznih :lol:

Iebiga...ne mislim 300 na sat, pa se naknadno setim nečeg što sam mogao da napišem...ali nikad ne menjam suštinu...
A što to tebi smeta uopšte...?

Evo i ovaj post sad editujem, da bi napisao da sam u onom gore ubacio "ljubim"...:ok: :super:
I ovaj ću da menjam dokle god se ne pojave plava slovca odozdo...

Evo ih...:ok:
 
Poslednja izmena:
izvini ali.....zvizduk samo ovca/koza/(i kojih li jos domacih zivotinja ima) moze da dozivi kao kompliment :lol:
eto,
to je jedna reakcija koja mi nimalo ne smeta
posto sam previse zauzeta raspadanjem od smijeha da bih bila uvrijedjena :lol:

Baj d vej ovo što si zatamnila je rečeno sa ironijom...zato sam stavio smajlija, ali ti na žalost nisi ukapirala... A i da jesi...zabole me...
Ljubim...(bez edita)
 
ako zvizduk znaci "imas lep izbor garderobe"
sta onda znaci "imas lep izbor garderobe"?
ps. kako bi sestri rekao da ima lep izbor garderobe. Zvizdukom?
 
Poslednja izmena:
ako se ne oblaci kodkuci tako onda se ne oblaci tako radi sebe nego radi tog sto je u gradu.
Ako se oblaci tako radi toga sto je u gradu, onda to jos uvek ne znaci da se radi drugih oblaci tako, moze biti da se tako oblaci radi autobiskih stanica kontejnera i korpi ili radi samog trotoara.

Ali ako se oblaci tako da bi takvu sliku dala o sebi onda definitivno ne sme da joj smeta da je gleda, fotografise, ili cak samo sise da joj fotografise neko ko joj pravi drustvo tad kad je tako obucena izasla. Cak treba i da se ustane i okrene s ledja da joj vidis dupe ako to pozelis. Ako se nije lepo obukla radi toga ko joj pravi drustvo tada kad tako obucena izlazi, radi koga je onda?
Uvek sam mislio da zena koja se kupa bez odnosno sa toplesom treba da najboljim drugovima igra striptiz, posto ako neko stran i nepoznat moze da joj vidi sise bez problema, onda moze i drug pi*cku sve i da je od zlata. Jeli?

Znas li da je pre bikinija bilo obavezno pokrivanje stomaka? Onda, gledano, kroz tvoje oci ispada da i kada se vidi stomak ide strpitiz sve do zlatne ribice?
 

Back
Top