Aligrudic doveo JAt na prosjacki stap i zalaze se da se da Rusima budzasto

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Objasni nam, onda, sta je to INTILIGENCIJA. :eek:
Da zareze (zapete) ni ne pominjem. :roll:

sta je........:eek:

ja da ti objasnim...........pa pazi nisam verovao da si bash toliko priglupa da ne znas sta je inteligencija skracenica IQ...........imas googlaj ali ja sam to znao od jedno 4 godine tako da.....:think: zabrinjavas me.
kakve te zapete spopale....
 
sta je........:eek:

ja da ti objasnim...........pa pazi nisam verovao da si bash toliko priglupa da ne znas sta je inteligencija skracenica IQ...........imas googlaj ali ja sam to znao od jedno 4 godine tako da.....:think: zabrinjavas me.
kakve te zapete spopale....

Svi znamo sta je inteligencija, ali nije nam jasno sta je intiligencija. :dontunderstand:
Zapeta ti je znak interpunkcije i koristi se kad se nesto nabraja, kad se umecu reci ili recenice, iza vokativa, apozicije, uzvika... Ja l' ti sad makar malo jasnije? :mrgreen:
 
Svi znamo sta je inteligencija, ali nije nam jasno sta je intiligencija. :dontunderstand:
Zapeta ti je znak interpunkcije i koristi se kad se nesto nabraja, kad se umecu reci ili recenice, iza vokativa, apozicije, uzvika... Ja l' ti sad makar malo jasnije? :mrgreen:

ne znas sta je inteligencija :hahaha:

a pa vidim da si sama napisala intiligencija pa sebe citiras...........e sad mi nista nije jasno :think: jel ti dobro :dontunderstand:

s druge strane cak i ako ne razumes recenicu zbog slova kao sto sam ja pogresio ono saT to je dokaz tvoje neobrazovanosti jer ako znas dobro jezik razumeces razliku cak i do 3 slova ako nisu prva i poslednja u pomenutoj reci :rtfm: ali gde to tebi da pricam....

bila je ovde jos jedna mala radodajka koja je stalno pratila ljude i pokazivala na slova i zapete,ali da te ispravim pismenost se ne moze negirati radom na tastaturi :hahaha:

e sad ako ovoliki tekst ti sada ne razumes zbog 1 slova..........kako ja tu da ti pomognem.........:mrgreen:
 
ne znas sta je inteligencija :hahaha:

a pa vidim da si sama napisala intiligencija pa sebe citiras...........e sad mi nista nije jasno :think: jel ti dobro :dontunderstand:

s druge strane cak i ako ne razumes recenicu zbog slova kao sto sam ja pogresio ono saT to je dokaz tvoje neobrazovanosti jer ako znas dobro jezik razumeces razliku cak i do 3 slova ako nisu prva i poslednja u pomenutoj reci :rtfm: ali gde to tebi da pricam....

bila je ovde jos jedna mala radodajka koja je stalno pratila ljude i pokazivala na slova i zapete,ali da te ispravim pismenost se ne moze negirati radom na tastaturi :hahaha:

e sad ako ovoliki tekst ti sada ne razumes zbog 1 slova..........kako ja tu da ti pomognem.........:mrgreen:
, strasno.

Dzabe se vadis, ti si prvi pomenuo intiligenciju, a mi smo te samo citirali. Nije u pitanju brzo kucanje, nego tvoja elementarna nepismenost. Pogledaj kakav ti je sklop recenice, bas strasno. Razumem ja sta ti pises, ali me zabrinjava nacin na koji to radis. I zasto nazivas radodajkom osobu koja ukazuje na greske u pisanju?
Uzgred, sramota te, pa ispravljas tudje postove i pripisujes svoje greske drugima.
 
Poslednja izmena:
, strasno.

Dzabe se vadis, ti si prvi pomenuo intiligenciju, a mi smo te samo citirali. Nije u pitanju brzo kucanje, nego tvoja elementarna nepismenost. Pogledaj kakav ti je sklop recenice, bas strasno. Razumem ja sta ti pises, ali me zabrinjava nacin na koji to radis. I zasto nazivas radodajkom osobu koja ukazuje na greske u pisanju?
Uzgred, sramota te, pa ispravljas tudje postove i pripisujes svoje greske drugima.

gde bre ja ispravljam tudje postove :dontunderstand:

aj pokazi mi gde ispravljam :dontunderstand:

ti znas da je elementarna nepismenost :hahaha:
nasla si zbog 1 ili 2 slova da samnom raspravljas o tome da bi nabacila neku vestacku pricu :mrgreen:
naravno da je u pitanju brzo kucanje jer u protivnom bi mi sva slova bezala :rtfm:

naravno da te nazivam jer ne samo ja vec svi na forumu i na netu uopste znaju KO ukazuje na greske u kucanju-onaj koji u stvari nije pismen niti kao sto sam rekao dovoljno bistar nego pokusava da nekom nadje zapetu u tekstu-to je 1 fora koja se pojavila na netu i obicno je upraznjavaju pretstavnici analbananskog plemena ili slicnih.

evo tebi nesto o toj pismenosti i funkcionisanju mozga :mrgreen:
pa ti vidi ko obicno primecuje greske u tekstu-onaj ko nije sposoban da procita sledece-

:arrow::arrow:

. Zaavljhuujći nobniečoj mćoi ljdksuog mgzoa, pemra irtažsiavnjima nučainka, njie vžano kjoim su roedsldoem npiasnaa slvoa u rčei, jdieno je važno da se pvro i psldeonje sovlo nlaaze na sovm msteu.

Otasla solva mgou btii u ptponuom nerdeu i bez ozibra na ovu oloknost, tkest mžeote čtiati bez pobrelma. Ovo je zobg tgoa sto ljduksi mzoak ne čtia savko slvoo poebsno, već rčei poramrta kao cleniu. Oavj preomećaj je šljiavo nzavan "tipoglikemija"


:mrgreen:
 
HA HA !
Idem da (od smeha) -------->
peeing-man.gif
 
Ti si stvarno perverzan, vec si jednom banovan zbog slike velike nuzde, pa se nisi opametio. :banovati:
Ma 'ajt ,ti ako misliš da je obavljanje osnovne fiziološke potrebe perverzija,onda nisi ni p od perverzije videla.I ako te baš interesuje oko bana,na pravdi Boga mi opalili 10 dnevnu suspenziju,a ja samo okačio slidžu gde Imagadida posluje u ful elementu.Strah me i da pomislim kol'ku bi bančinu dobio da tvoju sliq okačim .Ko zna kojim se propratnim elementima baviš dok bacakaš besmislice po netu:rotf:
 
Poslednja izmena:
Ma 'ajt ,ti ako misliš da je obavljanje osnovne fiziološke potrebe perverzija,onda nisi ni p od perverzije videla.I ako te baš interesuje oko bana,na pravdi Boga mi opalili 10 dnevnu suspenziju,a ja samo okačio slidžu gde Imagadida posluje u ful elementu.Strah me i da pomislim kol'ku bi bančinu dobio da tvoju sliq okačim .Ko zna kojim se propratnim elementima baviš dok bacakaš besmislice po netu:rotf:

Jos ti zapretili trajnim banom, bato.:mrgreen: Mene perverzije ne pale, narocito ne mazanje izmetom, pa to nisam ni trazila na netu, kao ti. Vidim da se razumes u to. Sic, pervertitu. :thumbdown:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top