Something personal

Miss Perfect

Početnik
Poruka
20
Ovako.. Situacija je sledeca. Ona ima 22, desetak vise od nje.. On joj se jako dopada kao i ona njemu.. Nema poetike, dramskih zapleta.. :mrgreen:
Ona prosto obozava da flertuje, uziva u tome, sve ostaje na u granicama flerta apsolutno, on je na to alergican, dozivljava to kao izdaju.. Mozda i jeste. Ali ona je prosto takva.. Ako ne flertuje oseca se zbunjeno, lose u svojoj kozi, prosto je takav tip osobe. Naravno ne sa svima i uvek. Ali ako izadje sa drugaricama i pridje joj tip nece nu prvo reci : "Ne obracaj mi se, zauzeta sam". On prosto nece dobiti broj, ali par osmeha nikog ne ubijaju. Ili ubijaju? :!::?:
 
Objasni ti to jednom muskarcu,Srbendi naravno,tesko je.Razumem je i ne vidim nista lose u tome.Svako voli da flertuje i da je primecen od strane suprotnog pola,nema loseg u tome ali...neka nadje savremenog muskarca a ne ove zaostale u vremenu!:rotf:
 
Ovako.. Situacija je sledeca. Ona ima 22, desetak vise od nje.. On joj se jako dopada kao i ona njemu.. Nema poetike, dramskih zapleta.. :mrgreen:
Ona prosto obozava da flertuje, uziva u tome, sve ostaje na u granicama flerta apsolutno, on je na to alergican, dozivljava to kao izdaju.. Mozda i jeste. Ali ona je prosto takva.. Ako ne flertuje oseca se zbunjeno, lose u svojoj kozi, prosto je takav tip osobe. Naravno ne sa svima i uvek. Ali ako izadje sa drugaricama i pridje joj tip nece nu prvo reci : "Ne obracaj mi se, zauzeta sam". On prosto nece dobiti broj, ali par osmeha nikog ne ubijaju. Ili ubijaju? :!::?:

...ma pusti... mlados' ludos'...

...kada bude u tvojim godinama situacija će se u korenu promeniti...
...radiće mnogo ozbiljnije stvari... a ne flertovanje, pih...
 
nem pojma za njega, ali ljudi koji sebi nabijaju samopouzdanje flertujuci (ne znam koji drugi razlog bih mogla da smislim), obicno uz to ide i besomucno sredjivanje po meni i nisu bas neki materijal. e sad taj tvoj ne moze da te menja. nek te voli takvu kakva si ili nek ide. a ti se makar potrudi ako ti je stalo pa to ne radi pred njim.
 
Ovako.. Situacija je sledeca. Ona ima 22, desetak vise od nje.. On joj se jako dopada kao i ona njemu.. Nema poetike, dramskih zapleta.. :mrgreen:
Ona prosto obozava da flertuje, uziva u tome, sve ostaje na u granicama flerta apsolutno, on je na to alergican, dozivljava to kao izdaju.. Mozda i jeste. Ali ona je prosto takva.. Ako ne flertuje oseca se zbunjeno, lose u svojoj kozi, prosto je takav tip osobe. Naravno ne sa svima i uvek. Ali ako izadje sa drugaricama i pridje joj tip nece nu prvo reci : "Ne obracaj mi se, zauzeta sam". On prosto nece dobiti broj, ali par osmeha nikog ne ubijaju. Ili ubijaju? :!::?:

Bezveze ubija je moralna strana savjesti!
 
Ovako.. Situacija je sledeca. Ona ima 22, desetak vise od nje.. On joj se jako dopada kao i ona njemu.. Nema poetike, dramskih zapleta.. :mrgreen:
Ona prosto obozava da flertuje, uziva u tome, sve ostaje na u granicama flerta apsolutno, on je na to alergican, dozivljava to kao izdaju.. Mozda i jeste. Ali ona je prosto takva.. Ako ne flertuje oseca se zbunjeno, lose u svojoj kozi, prosto je takav tip osobe. Naravno ne sa svima i uvek. Ali ako izadje sa drugaricama i pridje joj tip nece nu prvo reci : "Ne obracaj mi se, zauzeta sam". On prosto nece dobiti broj, ali par osmeha nikog ne ubijaju. Ili ubijaju? :!::?:

Ženama je svojstveno da vole flert. Neki muškarci ne razumeju da je to samo njena igra jer svaka žena traži potvrdu da je lepa, zgodna, sexy, traži komplimente i pažnju...

Seljake zaobiđi. Oni to ne razumeju. Samo im pokaži strelicu :arrow:
 
Ovako.. Situacija je sledeca. Ona ima 22, desetak vise od nje.. On joj se jako dopada kao i ona njemu.. Nema poetike, dramskih zapleta.. :mrgreen:
Ona prosto obozava da flertuje, uziva u tome, sve ostaje na u granicama flerta apsolutno, on je na to alergican, dozivljava to kao izdaju.. Mozda i jeste. Ali ona je prosto takva.. Ako ne flertuje oseca se zbunjeno, lose u svojoj kozi, prosto je takav tip osobe. Naravno ne sa svima i uvek. Ali ako izadje sa drugaricama i pridje joj tip nece nu prvo reci : "Ne obracaj mi se, zauzeta sam". On prosto nece dobiti broj, ali par osmeha nikog ne ubijaju. Ili ubijaju? :!::?:

Svasta, i ja stalno flertujem.. ;)
Dobro, ne bas tako cesto, ali.. :)
ako ga stvarno volis, pokusaj da se obuzdas...
 

a020.gif





:cmok:
 
Kada sam sa "curom" u vezi ne flertujem okolo...cak i ako nismo ni u istom gradu, cak i ako ne poznaje nikog iz mog drustva ili blizine ko bi me otkucao...isto to i ocekujem i od nje, jel, zato je samnom u vezi. Izabrao sam bas nju i ne treba mi nijedna druga...ako njoj treba neko drugi reci sve ono sto ja mogu, i jos mnogo bolje jer to govorim iz srca...onda ja njoj i ne trebam.

Razgovor cesto ne resava problem, jer prosto ima osoba koji dizu svoje poljuljano samopouzdanje flertujuci. Ako razgovor ne upali, zna se sta sledi. :bye:
 
Kada sam sa "curom" u vezi ne flertujem okolo...cak i ako nismo ni u istom gradu, cak i ako ne poznaje nikog iz mog drustva ili blizine ko bi me otkucao...isto to i ocekujem i od nje, jel, zato je samnom u vezi. Izabrao sam bas nju i ne treba mi nijedna druga...ako njoj treba neko drugi reci sve ono sto ja mogu, i jos mnogo bolje jer to govorim iz srca...onda ja njoj i ne trebam.

ja sam onda težak idiot od muškarca - flertujem čak i dok je žena sa mnom...
 
Objasni ti to jednom muskarcu,Srbendi naravno,tesko je.Razumem je i ne vidim nista lose u tome.Svako voli da flertuje i da je primecen od strane suprotnog pola,nema loseg u tome ali...neka nadje savremenog muskarca a ne ove zaostale u vremenu!:rotf:

A taj savremeni... smije li i on slobodno da flertuje?
Koje su granice za njega?
Da li ce i ta savremena zena, sklona flertu, imati razumijevanja za podjednako savremenog muskarca?
 

Back
Top