Bota kaže 2012ta

rale74

Ističe se
Poruka
2.057
НОВОСТИ
Председник Тадић: Србија ће до 2012. испунити све критеријуме за пријем у ЕУ
Председник Србије Борис ТадићБерлин, 3. октобра 2008.

Председник Србије Борис Тадић изјавио је данас немачком дневнику "Билд" да је уверен да ће Србија до 2012. године испунити све критеријуме за улазак у Европску унију.

"Србија ће постати чланица Европске уније тек када у сваком погледу буде спремна на то. То вам је као у спорту: спортиста може да крене на неко велико такмичење тек кад је спреман да на њему постигне добар резултат", рекао је Тадић, који се од 1. октобра налази у посети Немачкој.

:klap::klap:

Nadajmo se da ce Bota to i ostvariti
 
Какав лажов и демагог.
Јел` Бугарска постигла све кад је примљена?Или,можда,Румунијa?
Глупи и даље наседају јер немау везе са животом.
 
Bugarska i Rumunija nisu morale da ispune sve kriterijume nego su primljene preko reda pre svega zbog svog strateskog polozaja (utvrdjivanje i zaokruzivanje istocne granice NATO od Finske do Irana),dok za strateski beznacajne banana drzave sa tzv. Zapadnog Balkana veze razumljivo strozija pravila, tim pre sto su se do pre 12-15 godina medjusobno klale za razliku od Bugara i Rumuna .
 
НОВОСТИ
Председник Тадић: Србија ће до 2012. испунити све критеријуме за пријем у ЕУ
Председник Србије Борис ТадићБерлин, 3. октобра 2008.

Председник Србије Борис Тадић изјавио је данас немачком дневнику "Билд" да је уверен да ће Србија до 2012. године испунити све критеријуме за улазак у Европску унију.

"Србија ће постати чланица Европске уније тек када у сваком погледу буде спремна на то. То вам је као у спорту: спортиста може да крене на неко велико такмичење тек кад је спреман да на њему постигне добар резултат", рекао је Тадић, који се од 1. октобра налази у посети Немачкој.

:klap::klap:

Nadajmo se da ce Bota to i ostvariti
:hahaha:

..chuj gico, nije lepo nekome ko je optimista kvariti snove..pusti ljude da sanjaju, to je jedino shto imaju..
:lol: :rotf:

Srbija ide u Eu,i to je odluka gradjena na izborima na kojima je Bota ubedljivo pobedio.
Vi imate pravo da se ljutite,ali to ce biti i za vase dobro..mislim ulazak u EU
:sad2:

Ali su odlucili da to zele,mislim ljudi zele da zive bolje
A Bota ce da odradi ostalo

Бота :heart: :worth: , Бота :heart: , Бота:kiss: :worth: :kiss:.....с оваквим текстићима, гарантујем ти да имаш шансе код њега.:super:
 
Бота :heart: :worth: , Бота :heart: , Бота:kiss: :worth: :kiss:.....с оваквим текстићима, гарантујем ти да имаш шансе код њега.:super:[/QUOTE]

uh i ja sam to hteo da mu kazem ali uvredice se a nase ovde necu da vredjam samo kikiriki i semenke
 

Back
Top