Download menadzer trazim

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Hvala,ali FlashGet skida samo tri linka u isto vreme. Meni tereba neki koji moze da skida vise.
Ovo što tvrdiš nije tačno! U podeševanjima (Alati > Mogućnosti > Veza) imaš opciju da mu odrediš ukupan broj istovremenih poslova (max 8). Kod tebe je verovatno podešeno na 3, zato i tvrdiš to što tvrdiš. Pročačkaj malo po podešavanjima pa ćeš da vidiš.
...
Btw. Šta bi sa ovom temom koju postavi i više se ne javi :arrow: Sound problem ?
 
Ovo što tvrdiš nije tačno! U podeševanjima (Alati > Mogućnosti > Veza) imaš opciju da mu odrediš ukupan broj istovremenih poslova (max 8). Kod tebe je verovatno podešeno na 3, zato i tvrdiš to što tvrdiš. Pročačkaj malo po podešavanjima pa ćeš da vidiš.
...
Btw. Šta bi sa ovom temom koju postavi i više se ne javi :arrow: Sound problem ?

Hvala,uspelo je! Drugar mi je instalirao neke drivere i sada vse radi. Vidim da se tema i dalje koristi pa rekoh da se ne mesam.
 
Moje iskustvo je da je Operin download manager najbolji ali i on ima manu da ne postize uvek najvecu mogucu brzinu

Ja koristim operin download menager i izvlaci maximalnu brzinu,ali hoce ponekad da povuce sav protok pa ne moze da se surfuje normalno.Mislim da ralike izmedju firefox menagera i opera menagera nema neke velike,kod FF je on posebno odvojen pa je to bolja varijanta po meni.
 
po meni,najbolji je Jdownloader(ako si na to mislio) skida kolko hoces fajlova u isto vreme,raspakuje ti fajlove(u slucaju da su iz vise parcica),ali mu je jedina mana sto trazi mnogo resursa,pa meni sto imam malo ram-a uspori racunar totalno
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top