IMA LI KRAJA LOPOVLUKU?

DOMACI FUDBAL JE USRAN ODAVNO,PIKSI I KOMPANIJA NEMOGU JOS UVEK DA VERUJU DA JE PARTIZAN PRVI NAS KLUB KOJI JE USPEO DA SE PLASIRA U LIGU SAMPIONA I NA SVE NACINE GLEDAJU KAKO SE DA SE OSVETE NA NAJGORI MOGUCI NACIN KOJI NIJE PRIMEREN NIJEDNOM COVEKU...
ZVEZDA JE POSTALA MESTO ZA UBIJANJE SPORTA FER PLAY-a
I TAKMICENJA,O DOMACEM FUDBALU TOLIKO,ON JE
17.APRILA 2004 UMRO.
 
Nema kraja lopovluku dok su ljudi poput Zarka Zecevica i Nenada Bjekovica u fudbalu.

Evo primera sa poslednjeg derbija: Mladenovic je postigao cist gol, ali se o tome ne prica, Mirkovic je dobio zuti umesto crvenog kartona, Zigic je jednom srusen na polovini terena od cetvorice igraca a sudija pusta prednost dok je partizan u napadu. Bruka! A govna od grobara se zale na onaj jedan sumnjiv detalj iako se iz aviona videlo da su dvojica govnara u ofsajdu!
 
Ovo je samo nastavak,celo prlolecno prvenstvo je u reziji zvezde,pocelo je prvo u kuli,pa u kupu sa zeleznikom,nepostojeci penal sudjen je protiv zemuna,gol u cacku u 98 min,utakmica je produzena 8 minuta i ako nije bilo prekida u regularnom toku.
Ponisten je cist gol Ilijevu,igrac koji je bio nevodno u ofsajdu nije uticao na igru,potom se sudija izvinio Vermezovicu,sto je ljudski,svi mi gresimo,ali zvazda je toliko mala da se hvata za slamku.
Po pravilima UEFA crveni karton se dobija ako poslednji igrac u liniji obori igraca koji se nalazi u GOL sansi i ima otvoren put prema golu sto ovde nije bio slucaj.
Zato zvezdasi budite hrabri i priznajte.
 
SUDIJA JE PRIZNAO SVE,ZNA SE DA SE SUDIJE BIRAJU U FSSCG,A TAKODJE SE ZNA SE DA TAMO SEDI DRAGAN STOJKOVIC KOJI VRSI ZLOUPOTREBU FUNKCIJE NA KOJOJ SE NALAZI.
ZA TO SE U NEKIM ZEMLJAMA IDE U ZATVOR,TO IZGLEDA SAMO KOD NAS JOS UVEK MOZE
 
Piksi mora pothitno da podnese ostavku.
Savicevic je herojski podneo neuspeh u vodjenju reprezentacije i od srama podneo ostavku,a za ovaj kriminal koji se desava u prvenstvu odgovoran je Dragan Stojkovic Piksi koji svesno vrsi zloupotrebu funkcije,da li je moguce da posle apokalipse reprezentacije ovaj covek ima karaktera i obraza da jos uvek sedi na celu naseg fudbala?

To su ubice sporta
 
Ocevidac:
Ovo je samo nastavak,celo prlolecno prvenstvo je u reziji zvezde,pocelo je prvo u kuli,pa u kupu sa zeleznikom,nepostojeci penal sudjen je protiv zemuna,gol u cacku u 98 min,utakmica je produzena 8 minuta i ako nije bilo prekida u regularnom toku.
Ponisten je cist gol Ilijevu,igrac koji je bio nevodno u ofsajdu nije uticao na igru,potom se sudija izvinio Vermezovicu,sto je ljudski,svi mi gresimo,ali zvazda je toliko mala da se hvata za slamku.
Po pravilima UEFA crveni karton se dobija ako poslednji igrac u liniji obori igraca koji se nalazi u GOL sansi i ima otvoren put prema golu sto ovde nije bio slucaj.

Nisam znao da imate i nevidljive igrace,ili racunas da je Kralj bio poslednji igrac pa zato Mirkovic nije dobio Crveni?
Zato zvezdasi budite hrabri i priznajte.
 
Da li je moguce da ljudi u GSSCG mogu preko svega ovoga da prelaze?
Sta samo treba da se desi pa da piksi podnese ostavku,ima li ovaj govek karaktera i odakle mu ovolika kolicina licemerja da sedi u fotelji i sve nemo posmatra,ili ga zabole za sve kao sto ga zabole i za reprezentaciju...
 
Igrao se fudbal i ranije,rivelitet je bio,borili se muski,za svaki potez za svaku loptu,ali ovo ljudi vise nije fudbal,ovo je mnogo veci problem,zbog koga ispastaju neduzni...
Treba promeniti kompletno rukovodstvo FSSCG,Stojkovica prvog,izgleda da on nema obraza da to sam uradi..
 
A Bjekovic nikada utakmicu nije kupio... Ne on je bas posten covek... Secam se golova u 97 ili 105 minutu utakmice da bi Partizan pobedio. A i to nije bilo tako davno.
Uostalom, ako ste bolji od Zvezde to treba da pokazete na terenu - bez obzira na ponisten gol. Nije vam Piksi dao one golove jesenas na Marakani ili on platio Komu da vas pobedi. Ako umete da pobedjujete - pobedjujte. Da ste bili bolji od Zvezde dobili biste sa 2,3,4 : 0. Ovako... Kako se igralo toliko je i golova bilo.
 
Bjekovic je najveci smrad u srpskom fudbalu, da ne pricamo o tome sto je lopov. Koliko Lotaru dugujete grobari? Koliko ste utakmica kupili? Zasto nista niste znacajnije uradili u evropskom takmicenju?
Uh, da, izvinjavam se, osvojili ste kup sajamskih gradova. Stvarno, vredno pomena, nema sta!!!
 
CELA CRVENA ZVEZDA I FUDBALSKI I KOSARKASKI KLUB RADE NA UBIJANJU SPORTA U SRBIJI!
Alo dok god ima 50.000 navijaca zvezde koje im sluzi kao topovsko meso bojim se da ce vremenom umanjiti
uspeh svih nasih sportova!
LJUDI VIDITE LI DA ZVEZDE NI U JEDNOM SPORTU NEMA U LIGI SAMPIONA
U FUDBALU
KOSARCI
VATERPOLU SVUDA JE IGRAO PARTIZAN

RAZMISLJAJTE MALO ZASTO SMO U KOSARCI,VATERPOLU I U SVIM SPORTOVIMA KOJE SU PREDVODILI PARTIZANOVI LJUDI
BILI NA KROVU SVETA I EVROPE...
ZVEZDASI RADE NA UBIJANJU REPREZENTATIVNOG SPORTA I SPROVODE PAKLENI PLAN KOJI JE ZACRTAN U POSLEDNJEM STUPNJU
NOVOG SVETSKOG PORETKA!

UNISTILI SU FUDBALSKU REPREZENTACIJU JEL JE ONA BILA PRIORITET(ogromne su pare dobili za to) A SADA JE NA REDU KOSAKRASKA,POCELO JE SVE SA GUDIJER LIGOM, A VIDECETE USKORO STA CE SE JOS DESITI..RADI SE NA TOME DA SE UNISTI NASA DOMACA LIGA, JER JE TO DRUGI KORAK KA UBIJANJU SPORTA U SRBIJI
ZVEZDASI SVI KOJI VOLITE SPORT NEBUDITE POHLEPNI I OTVORITE OCI AKO VAM JE STALO DO NASE NACIJE
 
Novi svetski poredak :shock:
sad si mi otvorio oci! :shock:
Dragi znam dobrog lekara koji ti moze pomoci.
BTW Zoran Radovic (Zvezdas) je bio na celu KSJ kada je Jugoslavija osvojila 1995 prvenstvo Evrope bez poraza, posle 4 godine pauze zbog sankcija.
2003. na celu reprezentacije na EP je bio Vujosevic (Partizanovac) koji nas je izblamirao da ne znam da li ce iko moci vise.
 
Princeza:
Novi svetski poredak :shock:
sad si mi otvorio oci! :shock:
Dragi znam dobrog lekara koji ti moze pomoci.
BTW Zoran Radovic (Zvezdas) je bio na celu KSJ kada je Jugoslavija osvojila 1995 prvenstvo Evrope bez poraza, posle 4 godine pauze zbog sankcija.
2003. na celu reprezentacije na EP je bio Vujosevic (Partizanovac) koji nas je izblamirao da ne znam da li ce iko moci vise.

Paspalj
Divac
Danilovic
Bodiroga
Djordjevic

Trener:Zeljko Obradovic, 1995.
devojko o cemu ti pricas?
 
Princeza:
Novi svetski poredak :shock:
sad si mi otvorio oci! :shock:
Dragi znam dobrog lekara koji ti moze pomoci.
BTW Zoran Radovic (Zvezdas) je bio na celu KSJ kada je Jugoslavija osvojila 1995 prvenstvo Evrope bez poraza, posle 4 godine pauze zbog sankcija.
2003. na celu reprezentacije na EP je bio Vujosevic (Partizanovac) koji nas je izblamirao da ne znam da li ce iko moci vise.
Cigani nemogu da verujem da imate toliki kompleks od PARTIZANA,o kosarci tek nemate sta da pricate tu ste gromna 0!
 

Back
Top