kako do pravog izbora

mari mari

Ističe se
Poruka
2.837
Zamislite npr., da ja zelim da se u dam.

Izmedju pet frajera , ne znam koji bi bio pravi i najbolji moguci izbor za mene.
Zato mi treba vasa pomoc.

-Prvi je marljiv, vrijedan, ali odgajan pod strogim nadzorom svoje mame Hitlerovke.Nema smisao za humor, nepouzdan je.
-Drugi je ruzan do bola, ali zene pricaju:???: da je dobar u krevetu.Kad bih se probudila pored njega sigurno bih se prepala njegove face.Ali ima on i svoje druge kvalitete.
Zanimljiv je, inteligentan, duhovit.
-Treci je intelektualac.Gode mi dugi razgovori s njim.Nervira me kad pjeva serenade pod prozorom, balavi i donosi mi cvijece.Pitam se da li je impotentan:?
-Cetvrti je mlad, lijep, pun kesa, zivi u inostranstvu.Ali ima jedna zackoljica, pali se na sebe, narcis.
-Peti je idealan posjeduje sve kvalitete koje jedna zena prizeljkuje kod muskarca.I tu postoji problem.Naime on je gay.
Kako da napravim pravi izbor, a da ne pogrijesim.
Pomozite mi i recite kojeg od ove petorice biste mi preporucili i razloge zasto:?:
 
drugi i treci ulaze u uzhi krug
ostale precrtaj.

mislis, ostale posle crte
images

skiing.gif
 
Prvo, zašto neko MORA da se uda? Drugo, ako treba birati između ovih pet nakaradnih, i nepostojećih, tipova, onda treba izabrati petog, a onda tražiti ljubavnike. Sa petim može da se ima lep život, sem seksa, a sa ostalima samo segmenti da budu lepi, ponekad.
 
Zamislite npr., da ja zelim da se u dam.

Izmedju pet frajera , ne znam koji bi bio pravi i najbolji moguci izbor za mene.
Zato mi treba vasa pomoc.

-Prvi je marljiv, vrijedan, ali odgajan pod strogim nadzorom svoje mame Hitlerovke.Nema smisao za humor, nepouzdan je.
-Drugi je ruzan do bola, ali zene pricaju:???: da je dobar u krevetu.Kad bih se probudila pored njega sigurno bih se prepala njegove face.Ali ima on i svoje druge kvalitete.
Zanimljiv je, inteligentan, duhovit.
-Treci je intelektualac.Gode mi dugi razgovori s njim.Nervira me kad pjeva serenade pod prozorom, balavi i donosi mi cvijece.Pitam se da li je impotentan:?
-Cetvrti je mlad, lijep, pun kesa, zivi u inostranstvu.Ali ima jedna zackoljica, pali se na sebe, narcis.
-Peti je idealan posjeduje sve kvalitete koje jedna zena prizeljkuje kod muskarca.I tu postoji problem.Naime on je gay.
Kako da napravim pravi izbor, a da ne pogrijesim.
Pomozite mi i recite kojeg od ove petorice biste mi preporucili i razloge zasto:?:


aj sad ozbiljno...
prvi tip muskarca....muko moja sto dalje od tih ciji odnos sa majkom vam samo malo zasmrdi...to su bolesne zene koje ne prezaju ni od cega da bude kako one hoce...dakle i da je idealan nema tu leba
drugi je idealan...pa sta ako je ruzan...al cus em dobar u krevetu em inteligentan i duhovit...pa sta ces vise od zivota ne moze sve
e meni je ovaj treci tip poprilicno dosadan...i ne moze da isprati neke moje ludosti..tako
a cetvrtima koji su navikli da sve dobiju na tacni najsladje reci e neces si ga majci..njima i nije potrebna zena...osim da im se divi
a sta da radis sa covekom koji je gay...mislim mozes da se druzis :lol:

pravi izbor je onaj kome verujes,pored koga se osecas sigurno i koji ti izazove glupe leptirice u stomaku :)
 
...
drugi je idealan...pa sta ako je ruzan...al cus em dobar u krevetu em inteligentan i duhovit...pa sta ces vise od zivota ne moze sve

pravi izbor je onaj kome verujes,pored koga se osecas sigurno i koji ti izazove glupe leptirice u stomaku :)

zene rekle da je dobar... nije probala, ne moze im vjerovati
a i kako da ima leptirice u stomaku ako se budi pored nekog ko je plasi pri pogledu na njega?
Ti leptiri bi uginuli u startu
 

Back
Top