Ko su Amerikanci....

Ko su Amerikanci....ma nista posebno....samo vole svoju zemlju vise od nas ....sto rece Djindjic onda ajde i mi malo da voli svoju zemlju ko sto i oni vole pa da se imerimo ....tj .da ih pozovemo na crtu .....nisu oni svi Bred PIT....Dzordz Cloni.............imamo i mi Gagu Nikolica ........smeker za sva vremena .............................
 
Ko su Amerikanci....ma nista posebno....samo vole svoju zemlju vise od nas ....sto rece Djindjic onda ajde i mi malo da voli svoju zemlju ko sto i oni vole pa da se imerimo ....tj .da ih pozovemo na crtu .....nisu oni svi Bred PIT....Dzordz Cloni.............imamo i mi Gagu Nikolica ........smeker za sva vremena .............................

ajmo svi da volimo srbiju kao djindjic i svi zapalimo iz nje..........:mrgreen:
 
Amerikanci su oni koji ne znaju ko su.
Vidim da ih cak i tamo nesto malo ima (koliko sam primetila zuti su u legendi). Jos se mi i dobro drzimo sa ovolikim srpskim nacionalizmom. Sta bi s njima tamo bilo kad bi ih neko malo zavadio ne smem ni da pomislim. Pukla bi atomka, od brata na brata.
 
Ma boli sve nas patka za Indijance nego nas Ameri pljesnuli po guzi par puta pa nam kao sad stalo do jadnih indijanaca :rtfm: :mrgreen:

Nece to nikad da se raspadne jer ko sto rekoh ako imaju para i NBA.NHL,NFL zaboli njih za nacije
 
Толико њих, а ционисти владају Америком. :confused:

Какви,бре,ционисти?
Они кад би владали САД-ом,Јевреја тамо више не би ни било,него би се десио "алија" и већина Јевреја из целог света би се вратила у Израел.

Не владају ционисти,него сатанисти.
 
Hajde malo potrazi,pa se javi a do tada :bye:

Hm zanimljivo da samo u Srbiji veruju u to
:dash:

A u US nema zvanicnog jezika

In the United States, English is the national language only in an informal sense, by numbers and by historical and contemporary association. The US Constitution does not explicitly declare any official language, although the constitution is written in English, as is all federal legislation.

Potrazi nesto pre nego napises

Nikad nije bilo nikakvog referenduma o zvanicnom jeziku USA
 
Poslednja izmena:
There is a myth (known as the Muhlenberg Vote) that German was to be the official language of the U.S., but this is inaccurate and based on a failed early attempt to have government documents translated into German.[20] The myth also extends to German being the second official language of Pennsylvania; however, Pennsylvania does not have an official language.

Sledeci put potrazi a dotle :bye:
 
:rotf::rotf::klap::klap::rotf::rotf:
Pa kako je onda "izabran" engleski jezik,za zvanicni?

Jel ti ne umes da citas ili nisi stavio naocare?

Engleski nije zvanicni - ne postoji zvanicni jezik :rotf:

Pisu se dokumenta na engleskom jer je vecinski ali u Californiji se pisu i na Spanskom :rtfm:

A US je bila engleska kolonija i skoro svi na pocetku Revolucije su bili iz Engleske - zato su Ustav i Deklaracija nezavisnosti napisani na engleskom.

Tako je "izabran" :)
 
Poslednja izmena:

Back
Top