Cuprija

nije baš ta priča da se puca svaki dan po gradu jer sam poslom u centru svakodnevno, a i čemu ta negativnost_ budite malo van klišea koji veyuje sve Ćupričane za narkomaniju. Nije baš tako. a s druge strane gde su Ćupričani da stanu u odbranu lika i dela grada svoga????
 
Glogovac

Ma nisu cupricani losi nego oni selomberi koji su umislili da su iz tog grada a dosli su iz nekih vukojebina!Ja sam Jagodinac i nemam nista lose da kazem za cupriju samo mislim da policija treba malo vise da radi svoj posao!

Nije losa cuprija nego selomberi iz okolnih vlaskih sela kojima je mama i tata kupili kucu da ljudi vide kako su imocni a u glavi samo prasina sa zavrsenim cetri razreda osnovne
 
Poslednja izmena od moderatora:
Cuprija jeste prilicno "mrtav" grad,sa skoro nikakvim desavanjima,ali ja ga volim jer tamo zivi puno ljudi koji su mi dragi!Za grad te vezu ljudi,uspomene,dogadjaji!Ako nemas nista od gore navedenog,nemoj da prebrzo sudis!
I koja je to fora sa narkomanijom,pa to sada ima svuda vise ili manje,ne moze se jedan grad izdvojiti!
A i pucnjava ima ko i u svakom drugom gradu u Srbiji,ni manje ni vise!
To vam je nasa surova realnost! POzdrav svim Cuprikovcima,gradu na Moravi! Imate reku,ali nema love,moglo bi tu svasta da se napravi!
 
Pa de ste bre zemljaci ? Šta se radi ?

Ovo za narkomane i nije baš potpuno tačno. I ne možete narkomaniju da vezujete samo za Ćupriju. Narkomana ima i u Paraćinu, Jagodini, Beogradu tako da to nije specifično samo za Ćupriju. Ne verujem da narkomanije ima više u Ćupriji nego u drugim gradovima. Slična priča je i za pucnjave i ubistva.

Činjenica je da oko Ćuprije ima dosta vlaških sela iz kojih vode poreklo gastarbajteri koji sada rade u Švajcarskoj, Austriji, Nemačkoj i po celoj Evropi i svetu i njih stvarno ima mnogo. Nekoliko kilometara od Ćuprije se nalazi glavno vlaško selo-Vlaška.

Grad jeste dosta mrtav, nema nikakvih dešavanja, pogotovo u nekom kulturnom ili zabavnom smislu i ja se ne sećam kad nam je poslednji put došao neki poznat pevač ili pevačica osim kad nisu u pitanju "Moravski biseri" ili "Zlatni melos".
 
Imam drugaricu koja je udata u Cupriju.Radila je nekad u onom velikom restoranu pored onog kanala.zove se Milena i nisam se dugo vidjela s njom,mislim ima preko 10 godina.Ima sestru Milkicu i brata Miroslava zovu ga CVRKO.Dali ih neko poznaje?
 

Back
Top