Каква нам је Влада,ко су најбољи (најмање лоши) а ко најгори министри?

odgovor0

Zainteresovan član
Poruka
245
Председник Владе Др Мирко Цветковић (DS)

Ивица Дачић први потпредседник Владе – заменик председника Владе и министар унутрашњих послова (СПС)

Мр Божидар Ђелић потпредседник Владе за европске интеграције и министар за науку и технолошки развој (ДС)

Мр Млађан Динкић потпредседник Владе и министар економије и регионалног развоја (г17)

Др Јован Кркобабић потпредседник Владе (ПУПС)

Мр Вук Јеремић министар спољних послова (ДС)

Драган Шутановац министар одбране (ДС)

Др Диана Драгутиновић министар финансија (ДС)

Снежана Маловић министар правде (ДС)

Др Саша Драгин министар пољопривреде, шумарства и водопривреде (ДС)

Др Петар Шкундрић министар рударства и енергетике (СПС)

Милутин Мркоњић министар за инфраструктуру (СПС)

Милан Марковић министар за државну управу и локалну самоуправу (ДС)

Др Слободан Милосављевић министар трговине и услуга (ДС)

Др Жарко Обрадовић министар просвете (СПС)

Снежана Самарџић-Марковић министар омладине и спорта (Г17)

проф. др Томица Милосављевић министар здравља (Г17)

Мр Јасна Матић министар за телекомуникације и информационо друштво (Г17)

Расим Љајић министар рада и социјалне политике (СДП)

Оливер Дулић министар животне средине и просторног планирања (ДС)

Небојша Брадић министар културе (Г17)

Мр Верица Калановић министар за Национални инвестициони план (Г17)

Горан Богдановић министар за Косово и Метохију (ДС)

Проф. др Богољуб Шијаковић министар вера (ДС)

Мр Срђан Срећковић министар за дијаспору (СПО)

Мр Светозар Чиплић министар за људска и мањинска права (ДС)

Др Сулејман Угљанин министар без портфеља (СДА)
 
Оливер Дулић. Специјалиста ортопедске хирургије, а министар животне средине и просторног планирања. СТРУЧНОСТ ИСПРЕД ПОЛИТИКЕ. Замилсите тек ово, специјалиста ортопедске хирургије, уписао 2006. мастер студије из области европских интеграција и управе на Факултету за економију, финансије и администрацију Универзитета Сингидунум у Београду
 
Ко прича о радикалима. И на основу чега ти мене означаваш као радикала. Само наводим, како то наша Влада, доследно спроводи принцип: Стручност, испред политике.
Ja sam naravno mislila ironicno,al tako ce otprilike odgovoriti jedan demokrata,pokusala sam samo da razmisljam kao oni,pa kad neko i njih nadmasi u nelogicnosti,mozda pokusaju i normalno da razmisljaju.:ok:
 
Ова Влада је типичан пример, нестручности и гажења свега оног што је обећано у кампањи. Када се погледа структура министара, све је јасно. Наравно, има стручних људи, рецимо господин Брадић, за кога верујем да ће ипак да уведе неки ред у култури. Мада ни до сада није било много боље.
 
Ова Влада је типичан пример, нестручности и гажења свега оног што је обећано у кампањи. Када се погледа структура министара, све је јасно. Наравно, има стручних људи, рецимо господин Брадић, за кога верујем да ће ипак да уведе неки ред у култури. Мада ни до сада није било много боље.

Jedna lasta ne cini prolece...:rtfm:
 
Ко прича о радикалима. И на основу чега ти мене означаваш као радикала. Само наводим, како то наша Влада, доследно спроводи принцип: Стручност, испред политике.

Bar ima ŠKOLU i pismen je, što se ne bi moglo reći za babe vračare i turističke vodiče i grobare iz SRS-a. Pritom je Dulić upisao još jedan fakultet u želji da napreduje u vlastitom obrazovanju, što je patriJotama, "deveta rupa na svirali":hvala:
 
Bar ima ŠKOLU i pismen je, što se ne bi moglo reći za babe vračare i turističke vodiče i grobare iz SRS-a. Pritom je Dulić upisao još jedan fakultet u želji da napreduje u vlastitom obrazovanju, što je patriJotama, "deveta rupa na svirali":hvala:

Нико не пориче његово образовање. Али, убеди ме која је сличност између медицине и просторног планирања. А што се тиче његовог даљег образовања, он није уписао нови факултет, већ само мастер студије на приватном факултету и то мастер студије које са медицном немају ама баш никакве везе. Ја тебе разумем, ти браниш владајући поредак по сваку цену, али сагледај ствари мало објективно, бар једном у животу. Што се тиче СРС-а, нема потребе да пишем о њима, тамо је пола људи са завршеним факултетима за два дана, а један такав је управо и прешао код Томе Николића.
 
Poslednja izmena:

Back
Top