servis

Celt

Zainteresovan član
Poruka
197
Juce sam isao malo po gradu, posto je bilo sunce, da slikam sta mi se svidi i da obidjem foto radnje.

U onim gde su mladi ljudi, bledo su me gledali kada izvadim yashicu, neki drugi su mi rekli da je bolje da je bacim i sl., i tek sam u foto balkanu naisao na jednog ljubaznog gospodina koji mi je objasnio sve sto me zanimalo & usput mi dao broj servisera. Odnecu je kada ispucam ovaj film, pa da vidimo sta je to sa fokusom...

Primetio sam da nesto nije u redu sa zutom mrljom. Posto nije SLR, zuta mrlja daje drugaciju sliku nego kao sto je zaista sa objektivom, je l` ? E, izgleda da je ovaj moj aparat bio cuknut i da se sve to poremetilo....
 
Ma sve je OK dok onaj ko drzi kameru u rukama nije cuknut :wink:
Doduse ako pitas ljude po foto radnjama...... mislim prosvrljaj malo po ovom forumu videces da je potraga za pravom foto radnjom ongoing quest ili never ending story :wink:
Interesantan podatak kada je svojevremno moja bivsa trazila posao pa izmedju ostalog svracala i u foto radnje na razgovorima je tema bila njena garderoba i sminka a ne dal nesto zna o fotografiji....
 
Anonymous:
Ma sve je OK dok onaj ko drzi kameru u rukama nije cuknut :wink:
Doduse ako pitas ljude po foto radnjama...... mislim prosvrljaj malo po ovom forumu videces da je potraga za pravom foto radnjom ongoing quest ili never ending story :wink:
Interesantan podatak kada je svojevremno moja bivsa trazila posao pa izmedju ostalog svracala i u foto radnje na razgovorima je tema bila njena garderoba i sminka a ne dal nesto zna o fotografiji....

Da, da... i ja kada sam upitao par tih "foto-devojaka" nesto sve su morale da zovu servisera ili tako nekoga.. :)) :lol:
 
Sto se tice zute mrlje pogledaj malo po Internetu, mozda mozes da nadjes kako se steluje po principu uradi sam. Nekoliko puta sam naletao na uputstva za stare Lajke. Koliko se secam bila je prica o horizontalnom i vertikalnom podesavanju, od cega se jedno lako podesava, a za drugo preporucuju servisera.
 
ljm:
Sto se tice zute mrlje pogledaj malo po Internetu, mozda mozes da nadjes kako se steluje po principu uradi sam. Nekoliko puta sam naletao na uputstva za stare Lajke. Koliko se secam bila je prica o horizontalnom i vertikalnom podesavanju, od cega se jedno lako podesava, a za drugo preporucuju servisera.

Nasao sam, ali ne bih da to radim sam. Zadnji put kada sam SAM popravljao kompjuter, morao sam da kupujem novi cd rom :))

Ja sam maler za t stvari, ako nesto pokvarim, posle ima jos vise da me izadje...
 
Celt:
ljm:
Sto se tice zute mrlje pogledaj malo po Internetu, mozda mozes da nadjes kako se steluje po principu uradi sam. Nekoliko puta sam naletao na uputstva za stare Lajke. Koliko se secam bila je prica o horizontalnom i vertikalnom podesavanju, od cega se jedno lako podesava, a za drugo preporucuju servisera.

Nasao sam, ali ne bih da to radim sam. Zadnji put kada sam SAM popravljao kompjuter, morao sam da kupujem novi cd rom :))

Ja sam maler za t stvari, ako nesto pokvarim, posle ima jos vise da me izadje...
Probaj u foto servisu Raje Velimirovića, Palmotićeva ulica.
 

Back
Top