Majstori majstori

Poruka
20.421
Riknula mi veš mašina, neće da izbaci vodu, dotle dodje i zakuca . :evil:
Obzirom da su peškiri još unutra , dajte broj nekog majstora koji može to da reši pre nego što se ubudja sve unutra ili istrune ili se stvore neke živuljke ....:confused:

Deco pomagajte !

I ako se slažete neka ovo bude tema gde ćemo da vrištimo upomoć kad nam treba neki majstor...obzirom da je reklamiranje zabranjeno, ako se slazu Hellen i Zenica greškica, mogli bi ovde da trazimo pomoc , da preporucimo nekog imenom ali da sve konkretne informaije kao sto su br telefona ili ime servisa ostavimo za pp.

Eto...

Aj sad ...please hitno dobar majstor za moju mašinu ! :)
 
Probaj da otvoris onaj filter,za ciscenje,obicno se nalazi u donjem desnom cosku,mala okrugla vratanca.Tu bi trebala da sikne voda.
Ako je candi,bolje kupi novu,verovatno je riknula pumpa.Ja imam kandi,staru 3 god,popravljana 2 puta,bacila sam je prosli mesec i kupila gorenje.
 
To se meni desilo kad sam ubacila stazice iz kupatila, njihovo prvo pranje, a one se linjaju, a teške kao tuč, mašina puna vode, mm i ja ne znamo šta ćemo a blam zbog toga zvati majstora.
Lepo uzmemo uputstvo, (i naša se otvara gore, inače gorenje, i super je),
prvo šerpicama izvadim svu vodu, otvorim filter(koji se nalazi na dnu bubnja-naravno otvorenog), očistim ga i mašina ko nova.
Usput pročitam da treba bar jednom mesečno čistiti filter...:rumenko:
 
Cistim filter redovno, naredio mi otac kad se selio...bilo je il cisti filter il ja ostajem ....reko cisticu svaki dan j.bt samo idi :mrgreen:
Samo mislim da nije to...rekla bi da je riknula pumpa za izbacivanje vode...

Al aj ujutru cu kao prava domacica da zasučem rukave i ima vala da opravim mašinu!
Ako uspem kupite mi kecenju i maramče i zovite me majka Vuka :mrgreen:
 

Back
Top