Šutanovac i Tadić se "otvorili", kupuju avione za VS !

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Kuku lele......
Mislim da je ova vest netacna....i da to neko debelo laze, jer kod nas u muzeju stoji duplo toliko aviona, bas tih spomenutih, koji bi za vrlo kratko vreme mogli da lete....


Da, ali oni ce verovatno da ih kupe po veoma dobroj ceni, negde 30ak miliona $ po komadu predpostavljam, nesto slicno onom scenariju kad su nabavljali "nove" Svedske vozove preko Slovenije cini mi se ;) :hahaha:
 
Вест је тачна. ради се о авионим аиз бившег РВ Републике Српске. такође купујемо и тенкоиве М-84 из бивше восјке Републиек Српске.

Ово је добро, пошто је далеко боље да их ми купимо него да их исеку или да их копристе Муслимани.
 
Вест је тачна. ради се о авионим аиз бившег РВ Републике Српске. такође купујемо и тенкове М-84 из бивше воjске Републикe Српске.
Ово је добро, пошто је далеко боље да их ми купимо него да их исеку или да их копристе Муслимани.

Koliko tenkova?
 
Evo vam i kod nas ođe ovih par komada pa kupi i njih, i oni su moderni taman ka i ovi gorepomenuti.
Prije par dana se skrkaše u Rijeku Crnojevića sa jednime. :D

Toliko je moderan da se traži obučen kamikaza da upravlja njime jer normalan major u njega neće to je sigurno... :hahaha:

зато што незнате да возите авион.
сваки пилот мора да има одређен број сати летења да би знао да лети авионом.
Ментенигерски пилоти седају једанпут месечно у авион и лете око сат времена.

То ти је као када положиш за кола, па седнеш једном месечно у ауто, а онда те посаде у формулу 1 и ти се закуцаш у орвој кривини.
 
зато што незнате да возите авион.
сваки пилот мора да има одређен број сати летења да би знао да лети авионом.
Ментенигерски пилоти седају једанпут месечно у авион и лете око сат времена.

То ти је као када положиш за кола, па седнеш једном месечно у ауто, а онда те посаде у формулу 1 и ти се закуцаш у орвој кривини.


A dobro je kad vi znate.
U roku od 10 dana su vam se dva aviona i jedan helikopter srušili a meni ođe popuješ...:dash:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top