Crna Guja

jamal99

Aktivan član
Poruka
1.509
Crna Guja (engl. Blackadder) je generičko ime koje obuhvata četiri serijala istorijskog sitkoma i nekoliko specijala emitovanih na kanalu Би-Би-Си 1.

Prvi serijal pod nazivom „Crna Guja“ (engl. The Black Adder) napisali su Ričard Kertis i Rouan Atkinson, dok su ostale epizode napisali Kertis i Ben Elton. Producent serijala je bio Džon Lojd, a glavne uloge tumačili su Rouan Etkinson kao epski anti-heroj Edmund Crna Guja, i Toni Robinson kao njegov pratilac i sluga Boldrik.
http://sr.wikipedia.org/sr-el/Црна_Гуја

Serija je sjajna upravo sam gledao jako dobru epizodu ("Private plane") iz cetvrtog serijala i Rowan Atkinson je nenadmasen Engleski komicar.
 
Serija je ekstra! Nego nesto mi nije jasno u tom tekstu pise da je Toni Robinson 'pratilac' ali koliko se secam taj pratilac je Dzordz i igra ga Hju Lori, poznat iz serije Dr. House.
 
serija je stvarno super,dobar je sam koncept serije a Rouan Etkinson je bar po meni najbolji komicar engleske kinematografije a ova uloga mu je jedna od najboljih.
PREPORUCUJEM SVIMA OVU SERIJU JER CE SE SLATKO ISMEJATI!!!!!!!!!!!!!:super:
 
mozda ne kontas fore, izvini, mozda...mozda ti se ne svidja stvarno...mada retko kome se ne svidja.
A crni gruja je jadan, to su nasi ukrali od crnog guje..
Johnny Ramone -da otkrili smo je, ti mozda krivo sto ti nisi?
 

Back
Top