Tucha, fajt, ferka, shorka, shutka, makljazha.....

ne vredi
'nachi ne vredi
niko ne chita nishta ovde

Odmah na pochetku da kazhem, ne zhelim odgovore tipa "tukla sam se sa drugaricom ; tukao sam se sa drugaricom ; tukla sam se sa drugom " itd. me ne interesuju, ova tema je samo za mushke Nisam ja sad zhene proterao sa teme, ne shvatite pogreshno, mogu slobodno da uchestvuju u svakoj diskusiji koja ce se ovde mozhda razviti, samo ne zhelim da odgovaraju na pitanja kojim se ova tema bavi.
napravicu temu ZHEMSKINJE SE BIJU ako mi Dovla dozvoli
 
ne vredi
'nachi ne vredi
niko ne chita nishta ovde


napravicu temu ZHEMSKINJE SE BIJU ako mi Dovla dozvoli
Иако се не залажемо за равноправност у сексуалној оријентацији, ипак се залажемо за равноправност полова... тј ове жене се залажу што би Никс рекао шатро-гистро :D

Има на јутјубу доста снимака како се рибе шибају тако да не видим зашто не би и оне коментарисале на ову тему ;)
 
Иако се не залажемо за равноправност у сексуалној оријентацији, ипак се залажемо за равноправност полова... тј ове жене се залажу што би Никс рекао шатро-гистро :D

Има на јутјубу доста снимака како се рибе шибају тако да не видим зашто не би и оне коментарисале на ову тему ;)

dobro, 'ajde, al' znam ja da ti to zbog tine....:lol:
 
Иако се не залажемо за равноправност у сексуалној оријентацији, ипак се залажемо за равноправност полова... тј ове жене се залажу што би Никс рекао шатро-гистро :D

Има на јутјубу доста снимака како се рибе шибају тако да не видим зашто не би и оне коментарисале на ову тему ;)

Дај мани ме женских туча молим те... :roll:
 
ja posto sam devojcica :rumenko:, ne tucem se, i uvek se uplasim kad se neko tuce..:???:

mada, moji ortaci ce da se potuku ako neko sa strane dira nekoga iz nase ekipe, jel tako Coco?

isto tako, ima ovih sto bih ih sve ubila od batina, al nisam u mogucnosti...em nemam snage, em ne smem, tako da nista od toga... a i sta ce mi tuca, kad sve to moze diplomatski, zar ne?

:rtfm:

jao da,to se stalno desava...ma ajd da dirne nekog iz nase ekipe,nego da dirne bilo koga,ako su raspolozeni ima odma da se umesaju!...ex...:dontunderstand:
 
Sigurno.
Nismo više na nivou plemenske zajednice pa da probleme rešavamo toljagom.
Ako već hoću nekome da napakostim/napravim sranje/itd, uradiću to na latentan način da mu ne bude dobro i da se usere u gaće. Jer neću mu polomiti kosti, ali ću mu takvu štetu napraviti da ima da plače danima. Kosti zarastaju, materijalne stvari ne.
Nazovi me kako god hoćeš, ali biraj šta je lepše - da ti slomim ruku ili ti zapalim auto.
 

Back
Top