Srebrna voda

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Samo deo teksta onih koji su je koristili:

"Navodimo prvo ono što je dr. Robert Bek, jedan od najpoznatijih istraživača uloge srebra u medicini,
ispričao na jednoj tribini u Sijetlu, SAD, 1996. godine:
"Za svaki slučaj da ovdje sjedi neki inspektor Federalne agencije za lijekove, ja vam ne dajem
medicinski savjet. Ja vam samo govorim istinu iz svog ličnog iskustva. Bio sam vlastito zamorče, radio
sam eksperiment na sebi. Prije godinu dana sam imao 134 kg, bio sam ćelav, pritisak mi nikad nije bio
ispod 200, bio sam kroničan dijabetičar. Danas imam 59 kg manje, pritisak mi je normalan iako već
odavno ne uzimam lijekove, čak mi je i kosa porasla. Imam 71 godinu, a osjećam se kao da sam 30
godina mlađi i zdravlje mi je savršeno.
Što sam radio? Ništa. Nisam držao dijetu, nisam implantirao kosu. Samo sam pio koloidno srebro i
ponekad ga prskao po glavi. Razmišljao sam kako se sve to dogodilo i evo što sam zaključio. Svi
znate kako je teško držati dijetu, a ja sam ih držao 35 godina. I uvijek isto - posle mnogo muke malo
oslabim, a onda vrlo brzo vratim sve što sam skinuo i dodam još koji kilogram. Ima mnogo ljudi koji
jedu veoma malo, ali su ipak sve deblji i deblji. Postoje, naime, mikroorganizmi - paraziti koji nemaju
za cilj da vas ubiju. Naprotiv, njihov cilj je da živite što duže i da budete što deblji kako bi oni sebi
osigurali siguran obrok. Zbog toga oni blokiraju ?pestat, to je centar za sagorijevanje masti u
hipotalamusu. I tako, iako ne jedete mnogo, vi se gojite, a masti se talože u vašim tkivima. Kada sam
se oslobodio tih parazita, moje se tijelo samo od sebe vratilo u normalu bez ikakve dijete.
A kada je riječ o raku? Ja mislim da se to odvija ovako. Svaki prosječan Amerikanac nosi u sebi oko
140 različitih vrsta parazita i drugih mikroorganizama, svaki prosječan Afrikanac - oko 500! Svaki
čovjek ili dijete koje, na primjer, jede hamburgere nosi u sebi oko 900 grama gljivica, kandida i drugih
bakterija i parazita. I sada, kada se oslobodite svega toga, vaš imuni sistem odjednom može da diše i
radi ono za što ga je Bog stvorio. Jer, znate, kada je imuni sistem rasterećen on može da se bori sa
rakom. Svi smo mi imali kancerogene ćelije mnogo puta, ali ih je naš imuni sistem mnogo puta
odbacio. Ali kada je preopterećen svim tim teretom mikroorganizama koje nosimo u sebi, on to ne
može. Mislim da imuni sistem može da napravi čudo za nas. Ja znam da kada sam se oslobodio mojih
parazita, gljivica, virusa, bakterija, svog tog mikrobiološkog tereta, ja sam se pomladio za 30 godina i
imam nevjerojatnu energiju. Eto to se dogodilo meni. Eksperimentirao sam na samom sebi, jer sam
bio potpuno siguran da ništa loše ne može da mi se dogodi. Ne mogu da tvrdim da će se to dogoditi i
vama. Ali, škoditi neće."
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top