Koje vam je najluđe smuvavanje?

apotekarka

Domaćin
Poruka
4.684
Kada sam prvi put videla svog sadašnjeg muža, bila sam :
-u toplesu
-zauzeta
-u preljubničkoj vezi sa njegovim drugom
Dve godine kasnije, smuvali smo se na rođendanskoj žurci mog tadašnjeg dečka a njegovog druga.
Malo smo očijukali, a onda se poljubili na terasi...
Kakvi bludnici grada Čikaga!
Posle pola godine smo se venčali i sad nam je bila osma godišnjica.
Valjda je to dobro kad te neko upozna sa svim tvojim ludostima i onda ste rasterećeni, nemorate da se pravite da ste bolji nego što jeste....
 
Pa ima logike... Lepo kaze ona "izreka":
Ako volis nekog treba da volis i njegove mane.

Tvoj slucaj je lep primer (ipak 8 godina...) da tako jeste. E, sad nacin na koji je tvoj muz upoznao tvoje mane mozda i nije uobicajan, ali sto da ne...

Pozdrav,
Tasa!
 
Najludje za sada bilo je pre tri godine kada smo se moja drugarica i ja lozile na iste tipove...Medjutim,desilo se i to da se njoj svideo decko koji je meni bio antipatican,a meni njegov drug kojeg moja drugarica nije podnosila...Ispada da se decku koji se svideo meni svidela drugarica,a ja sam se svidela onom drugom,antipaticnom tipu,koji me je startovao recenicom:"Sto su ti dooobri bicepsi"!!!?Jedva sam izdrzala da ga ne tresnem,ali posle kraceg razgovora,shvatila sam da je OK,ali da je i mnoogo smotan...Tako su nastale dve katastrofalne veze vrlo kratkog veka...Ma...Ni sama nisam svesna toga sto kucam...Malcice sam nervozna-skratila sam shishke i sad me uzasno nerviraju!
PS.Srecna godisnjica!
 
Drugarica mi se udala vrlo mlada, suprug je bio oficir i ziveli su na drugom kraju zemlje. Cesto sam im odlazila u posetu i "namestanja" je bilo ne zna se!
Ipak, postojao je neki tip, opisan kao "svalercina" koga sam (ko zna zasto) strasno zelela da upoznam (po recima ostalih - i on mene), ali su me, kao "finu devojku" od njega "cuvali" i nikako da se sretnemo.
Polazila sam kuci, prijatelji su me ispracali, vec sam bila u vozu. Pricala sam o tome kako necu vise doci ukoliko mi ne obezbede "njegovo" prisustvo! I tog trenutka je naisao!
Naravno, karta je propala, otisla sam kuci za par dana, ali sam se u medjuvremenu bila zaljubila kao nikad ni pre ni posle!
 
Ja samo da dodam jos ovo,
jednom smo ja i apotekarka bili na istoj zurci, nismo se cak ni poznavali i bili smo potpuno nezainteresovani jedno za drugo.
Pri povratku sa zurke, naguralo se društvo u kola ne zna se ko je pijaniji. Jedini ja trezan jer vozim.
Zaustvi nas milicija u ranu zoru na Obrenovačkom putu i počne da trkeljiše po gepeku.
Apotekarka koristi taj momenat, otvara prozor i povraća, okrečivši tom prilikom vrata i dobar deo krila na ćaletovom Moskviču.

Jest da je taj deo istrulio, ali to mi nije smetalo da je oženim nekoliko meseci kasnije.

Čudni su putevi gospodnji...
 
Ja sam istu ribu muvao dva puta. Nisam je prepoznao ,jer bi se setio da sam vec bio sa njom. Ona je mislila da se zajebavam a kada je shvatila da se ne salim naapenalila me samo tako. Nije najludje ali je svakako najgluplje. Eh , ko ce sve njih da popamti :)
 
apotekarka:
Kada sam prvi put videla svog sadašnjeg muža, bila sam :
-u toplesu
-zauzeta
-u preljubničkoj vezi sa njegovim drugom
Dve godine kasnije, smuvali smo se na rođendanskoj žurci mog tadašnjeg dečka a njegovog druga.
Malo smo očijukali, a onda se poljubili na terasi...
Kakvi bludnici grada Čikaga!
Posle pola godine smo se venčali i sad nam je bila osma godišnjica.
Valjda je to dobro kad te neko upozna sa svim tvojim ludostima i onda ste rasterećeni, nemorate da se pravite da ste bolji nego što jeste....

...SIGURNO NAJLUDJE!!!Zaci,ako hocu da te "smuvam"
(npr.HOCU)...da se prethodno druzim sa tvojim muzem? :shock: E,ljudi moji...
p.s.moze li muvanje bez muzeva-bre?! :wink:
 
apotekarka:
Kada sam prvi put videla svog sadašnjeg muža, bila sam :
-u toplesu
-zauzeta
-u preljubničkoj vezi sa njegovim drugom
Dve godine kasnije, smuvali smo se na rođendanskoj žurci mog tadašnjeg dečka a njegovog druga.
Malo smo očijukali, a onda se poljubili na terasi...
Kakvi bludnici grada Čikaga!
Posle pola godine smo se venčali i sad nam je bila osma godišnjica.
Valjda je to dobro kad te neko upozna sa svim tvojim ludostima i onda ste rasterećeni, nemorate da se pravite da ste bolji nego što jeste....

A sta se desilo sa tvojim bivsim? Drugom tvoga muza? Da li se druzite? Da li kaze tvom muzu "hebo sam ti zenu" :-) Kako bi se osecala da se tip koga mnogo volis ozeni tvojom najboljom drugaricom?
 
uber_nuss:
apotekarka:
Kada sam prvi put videla svog sadašnjeg muža, bila sam :
-u toplesu
-zauzeta
-u preljubničkoj vezi sa njegovim drugom
Dve godine kasnije, smuvali smo se na rođendanskoj žurci mog tadašnjeg dečka a njegovog druga.
Malo smo očijukali, a onda se poljubili na terasi...
Kakvi bludnici grada Čikaga!
Posle pola godine smo se venčali i sad nam je bila osma godišnjica.
Valjda je to dobro kad te neko upozna sa svim tvojim ludostima i onda ste rasterećeni, nemorate da se pravite da ste bolji nego što jeste....

A sta se desilo sa tvojim bivsim? Drugom tvoga muza? Da li se druzite? Da li kaze tvom muzu "hebo sam ti zenu" :-) Kako bi se osecala da se tip koga mnogo volis ozeni tvojom najboljom drugaricom?
Dali mozes za promenu da shvatis da postoje i manje posesivni ljudi.Koji nenamecu stege i okove.I zive onako kako im okolnosti nalazu.
 
Bustura:
uber_nuss:
apotekarka:
Kada sam prvi put videla svog sadašnjeg muža, bila sam :
-u toplesu
-zauzeta
-u preljubničkoj vezi sa njegovim drugom
Dve godine kasnije, smuvali smo se na rođendanskoj žurci mog tadašnjeg dečka a njegovog druga.
Malo smo očijukali, a onda se poljubili na terasi...
Kakvi bludnici grada Čikaga!
Posle pola godine smo se venčali i sad nam je bila osma godišnjica.
Valjda je to dobro kad te neko upozna sa svim tvojim ludostima i onda ste rasterećeni, nemorate da se pravite da ste bolji nego što jeste....

A sta se desilo sa tvojim bivsim? Drugom tvoga muza? Da li se druzite? Da li kaze tvom muzu "hebo sam ti zenu" :-) Kako bi se osecala da se tip koga mnogo volis ozeni tvojom najboljom drugaricom?
Dali mozes za promenu da shvatis da postoje i manje posesivni ljudi.Koji nenamecu stege i okove.I zive onako kako im okolnosti nalazu.


Hvala Bustura :wink:
Moj bivši se redom:naljutio na nas oboje, distancirao celo društvo od nas(takoreći izopštio nas), počeo da se zabavlja sa mojom koleginicom sa faxa, oženio se, dobio dete, našao sa mojim mužem na jednoj svadbi gde su se lepo napili i sve izgladili...doduše posle 5 godina, ali važno je da su svi živeli srećno i zadovoljno do kraja života.
Što se tiče ljubomore i posesivnosti-ne gajimo.... ali pozdravljamo sve koji ulaze nevini u brak jer su rasterećeni brige da li ih je i kako neko j*bo (naravno,ako nemaju ništa pametnije za brigu)
 
hm, pre par meseci imala sam najludje startovanje u zivotu ali ne bih rekla i najprijatnije, posle nekog vremen djuskanja tu oko mene prishLA mi je sa rechenicom "ravna si ko daska :roll: to je tako super :shock: "... da u pitanju je bila devojka...
 
Pre 11 godina sam bio zbog shkole na Bataji(airport), pa mi se zurilo k` curici na Novi BG...i tako ja ispruzim palac i stane neki ok tip...i tako uz prichu, on difovac na radu u Shpaniji, trener KARAtea, radi sa reprezentacijom...i pricha on o devojkama o ludilu kako se prze na sportiste i sl...i ja isto bio aktivan ko struja...i tako on kao:Sigurno te napadaju...bre sportiste sve vole...aaaa :?: ...kad umesto na menjach on stavi ruku na moj menjach :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: sva sreca da smo vec bili na Novom....ja izlazim ovde...on meni ni 5 ni 6:u tom i tom klubu sam ovih mesec dana, pa svrni :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: ...shto sam se ja tada bio izgubio...curica se skoro upikila od smeha, a ja :? :? :? :? :? ...od tada izbegavam autostop u jednini 8)
 
A sta se desilo sa tvojim bivsim? Drugom tvoga muza? Da li se druzite? Da li kaze tvom muzu "hebo sam ti zenu" :-) Kako bi se osecala da se tip koga mnogo volis ozeni tvojom najboljom drugaricom?[/quote]

Dali mozes za promenu da shvatis da postoje i manje posesivni ljudi.Koji nenamecu stege i okove.I zive onako kako im okolnosti nalazu.[/quote]

kakvu promenu, kakva posesivnost? ne kapiras, chisto me zanimaju tehnikalije :)
 
apotekarka:
A sta se desilo sa tvojim bivsim? Drugom tvoga muza? Da li se druzite? Da li kaze tvom muzu "hebo sam ti zenu" :-) Kako bi se osecala da se tip koga mnogo volis ozeni tvojom najboljom drugaricom?
Dali mozes za promenu da shvatis da postoje i manje posesivni ljudi.Koji nenamecu stege i okove.I zive onako kako im okolnosti nalazu.[/quote]


Hvala Bustura :wink:

--- to je ono "Ja tebi serdare, ti meni vojvodo" 8)

Moj bivši se redom:naljutio na nas oboje, distancirao celo društvo od nas(takoreći izopštio nas), počeo da se zabavlja sa mojom koleginicom sa faxa, oženio se, dobio dete, našao sa mojim mužem na jednoj svadbi gde su se lepo napili i sve izgladili...doduše posle 5 godina, ali važno je da su svi živeli srećno i zadovoljno do kraja života.
Što se tiče ljubomore i posesivnosti-ne gajimo.... ali pozdravljamo sve koji ulaze nevini u brak jer su rasterećeni brige da li ih je i kako neko j*bo (naravno,ako nemaju ništa pametnije za brigu)[/quote]

Eto! Vidite da je ostatak price isto tako zanimljiv i da nisam bio radoznao (kao sto jesam) sada ne bismo imali epilog. Mozda ste doziveli da u bioskopu pukne traka i svi hebu majku kinoperateru. hoce do kraja :twisted:
 

Back
Top