Opekotina

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

darko81

Početnik
Poruka
5
Imao sam nezgodu pre 17 dana. Ispekao sam ruku na vrelo ulje. Posle 2 dana uraljena mi je operacija tj. transplantate s noge(butine) su mi presadili na ruku i to vrlo uspesno. Koza se fantasticno primila ali mene sad brine posto to sada jako ruzno izgleda da li ce ostati oziljci i da li postoje melemi koje bi vec sad mogao poceti da koristim da bi se koza sto bolje regenerisala. Doktor specijalista koji vodi moj slucaj mi je rekao da kupim bilo kakvu neutralnu kremu da mazem jer je rana jako suva. Za delove koji nisu operisani
a bili su opeceni koristio sam HERBALIFE-ov "Herbal Aloe Everyday Soothing Gel" i tu se koza regenerisala tako da se ne primecuje da je ikad bila opecena.
U apoteci su mi preporucili "Jomelop E".Od dosta ljudi sam cuo da je dobar...
Da li smem da ga koristim na transplantatima?
 
Imao sam nezgodu pre 17 dana. Ispekao sam ruku na vrelo ulje. Posle 2 dana uraljena mi je operacija tj. transplantate s noge(butine) su mi presadili na ruku i to vrlo uspesno. Koza se fantasticno primila ali mene sad brine posto to sada jako ruzno izgleda da li ce ostati oziljci i da li postoje melemi koje bi vec sad mogao poceti da koristim da bi se koza sto bolje regenerisala. Doktor specijalista koji vodi moj slucaj mi je rekao da kupim bilo kakvu neutralnu kremu da mazem jer je rana jako suva. Za delove koji nisu operisani
a bili su opeceni koristio sam HERBALIFE-ov "Herbal Aloe Everyday Soothing Gel" i tu se koza regenerisala tako da se ne primecuje da je ikad bila opecena.
U apoteci su mi preporucili "Jomelop E".Od dosta ljudi sam cuo da je dobar...
Da li smem da ga koristim na transplantatima?

Darko, Saljicevi melemi su super stvar (to je taj Jomelop E).
Ima ga u svim lilijevim prodavnicama i boljim apotekama. Ako hoces javi mi se na pp da ti dam br. telefona onih koji ga prave da ti kazu tacno posle kog vremena smes da mazes, posto postoji procedura i dva razlicita melema se koriste.
Pozdrav.
 
Preporucujem ti da pored Jomelopa E,koji je zista dobar,upotrebljavas i Contractubex gel.Oba sredstva pomazu u brzoj regeneraciji tkiva i otklanjanju oziljaka i keloida.Pozdrav
 
Ja vam, bez rezerve, preporucijem da probate sa balzamom Herbanet (ranije Bionet) koji je odlican i vec puno puta isproban kog opekotina, svezih i starih operacionih rana, oziljaka od povrede i sl. Jednostavno, svi oziljci postaju znatno manje uocljivi ili skroz isceznu. Probajte i necete se pokajati. Moje licno iskustvo je jako pozitivno.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top