Neshto skroz... onako...

-=Ne_Vazim_Se=-

Početnik
Banovan
Poruka
34
Da li se ponekad osecate kao sexy, mala stvar?
Da li bi ponekad voleli da niste nishta vishe od sex. objekta?
Znate kako reguju chobani chim zhensko demonstrira malo rada sivih celija: Ma, njoj samo treba velika *******... Da li vam ponekad stvarno samo treba... ? ( ovo se odnosi samo na zene i homo i bi sexualce )...
Da li ponekad ne zelite nishta vishe od zene sem njene *****? ( ovo se odnosi na mushkarce, i lez i bi zene )
Da li ponekad pomislite da se zivot svodi na zdranje, spavanje i *******?
Da li bi voleli da vas neko otme, iskoristi i shutne kao otpadak?
Da li ponekad pozelite da se udarate kao poker aparat?
 
Da li ponekad pozelite da se udarate kao poker aparat?
Vrh...
mrgreen.gif
 
Ako je ovaj pisac tematike normalan mene bog ubijo i to bez mogucnosti odlaska u raj ili pakao.
al evo da odgovorim na besmislenu temu iskreno:

Kad bi od zene zeleo samo p**** onda bi je ugradio na sebe imaju i te operacije pa se nebi mucio oko zena. Ali ne zelim samo p. od zena, sto ne znaci da sam pe*er, nego da sam malo vise romatican.

A ovaj pisac treba da se leci definitivno znaci, neuropsihijatar i neurohirurg i sij. Onaj muski hromozom mu je otiso u ku*ac.
 
Poslednja izmena:
Da li se ponekad osecate kao sexy, mala stvar?
Da li bi ponekad voleli da niste nishta vishe od sex. objekta?
Znate kako reguju chobani chim zhensko demonstrira malo rada sivih celija: Ma, njoj samo treba velika *******... Da li vam ponekad stvarno samo treba... ? ( ovo se odnosi samo na zene i homo i bi sexualce )...
Da li ponekad ne zelite nishta vishe od zene sem njene *****? ( ovo se odnosi na mushkarce, i lez i bi zene )
Da li ponekad pomislite da se zivot svodi na zdranje, spavanje i *******?
Da li bi voleli da vas neko otme, iskoristi i shutne kao otpadak?
Da li ponekad pozelite da se udarate kao poker aparat?


- Da, ponekad :roll:
- Daaaa.....:D
- Da, ponekad mi stvarno samo treba ..:D, i to nema veze sa demonstracijom rada sivih ćelija :think:
xxxxxxxxxxxx
- Misliš na primitivizam ?! Ne svodi se, ali mislim da je to osnova u suštini :ok:
- " Nosi me, vodi me, ne pitam kuda, radi šta hoćeš, s tobom ću svuda " - definitivno ne :thumbdown:
- Ovo moraš da mi objasniš, misliš u jednakom ritmu ili da ne pitam ko je sledeći :hahaha:
 

Back
Top