Crna Gora dobija GP i ATP turnir, a mi?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Crna Gora bi već za nekoliko godina mogla da organizuje trke Formule 1, ali i vrhunski teniski ATP turnir. Milijarder Berni Eklston zainteresovan je da "najbrži cirkus na svijetu" dovede u najmlađu evropsku državu, o čemu je ovog ljeta već razgovarao sa Svetozarom Marovićem, potpredsjednikom DPS.
Marović je otkrio da je ova "bomba" počela da kuca već u maju, u razgovoru sa Valterom Volfom, kanadskim industrijalcem i bivšim vozačem Formule, koji je danas blizak Eklstonov prijatelj.
"Otvorili smo tu priču i mislim da ćemo već za nekoliko godina moći da imamo Veliku nagradu Crne Gore! Učiniću sve da do toga dođe. To ne možemo pored mora, jer moramo da čuvamo lokacije za hotele, ali možemo negdje drugdje u Crnoj Gori. A Budvi će biti zadovoljstvo da pomogne u tom projektu", rekao je Marović.
Berni Eklston će pomoći Crnoj Gori da dobije i organizaciju vrhunskog ATP turnira.
Za razliku od Formule, teniski tereni bi mogli da niknu u Budvi, pa bi prestonica crnogorskog turizma tako postala i teniski centar ovog dijela Evrope.


Ponedjeljak, 01. Septembar 2008, 10:32 h
 
Poslednja izmena:
sija montenegro kao montekarlo...peva Jelena Kara ušla...

A u Srbiji, radikalske veštice kunu, proklinju, pljuju i mađijaju - i to ne na nekoj raskrsnici selendre u podnožju Homolja već u sred SRPSKOG PARLAMENTA.

Kada će radikalski glasači da shvate da njihovi izabranici rade na štetu čitave Srbije ?!
 
sija montenegro kao montekarlo...peva Jelena Kara ušla...

A u Srbiji, radikalske veštice kunu, proklinju, pljuju i mađijaju - i to ne na nekoj raskrsnici selendre u podnožju Homolja već u sred SRPSKOG PARLAMENTA.

Kada će radikalski glasači da shvate da njihovi izabranici rade na štetu čitave Srbije ?!

Kakve ovo veze ima? Pa nema SRS vlast vec tzv ZES. SRS moze samo da serenda i to je to ne znam sta nalazite krivca u SRS kad oni ne vladaju.
Gde su te vize sto je Djelic obecao jos da ce biti u junu, gde je novih 250000 radnih mesta sto je Tadic obecao....i jos mnogo toga.
 
sija montenegro kao montekarlo...peva Jelena Kara ušla...

A u Srbiji, radikalske veštice kunu, proklinju, pljuju i mađijaju - i to ne na nekoj raskrsnici selendre u podnožju Homolja već u sred SRPSKOG PARLAMENTA.

Kada će radikalski glasači da shvate da njihovi izabranici rade na štetu čitave Srbije ?!

Iz ovoga treba zakljuciti da na Homoljama zivi drekavac?

Uh sreca da auto put prolazi 50-60 km od Homolja. :hahaha:
 
lele sta napravise sveto i klika iz dps
bicemo extra offshore kompanija i drzava, all in one
jer evropu necemo gledat

ali mislim da je realnija opcija
da se Grand prix F1 vozi OKOLO crne gore
:)


Brate kad citam tvoje komentare imam utisak da ih pise ona pogan iz srpske liste. Da ste kojim slucajem vi ovo sredili lajali bi na sva usta i hvalisali se kako ste ipak superiorniji od Sveta, Mila i ekipe...
Ma daj covjece, umjesto da budes srecan zbog toga ti kukas i drzavu nazivas kojekakvim imenima. Taman pomislim da bi vakat bio da ovi iz DPS-a sjasu malo sa vlasti ali kad vidim kakvi bi ih gologuzi cerkezi zamijenili velikodusno cu im opet dat svoj glas...
I bilo bi lijepo da oni momci iz Bara uspjese u svojoj namjeri, sad mi zao sto nijesu!!!
 
Ma ko ludi smo za trkama formula ,mislim da je bas to ono sto nam nedostaje najvise .
:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:

Tebe treba da bude briga jer si čovek iz Trstenik, ali Crnogorci treba da se raduju ovakvim vestima, ionako ih je sve više.
Pored gostovanja Madone (odjebala je i BG i ZG samo da podsetim), u CG će se održati i Miss Universum, koliko sam čitao, a iskreno da kažem obala MoteKarla je pičkin dim za ono što mogu da naprave Crnogorci ako budu bili pametni
 
Tebe treba da bude briga jer si čovek iz Trstenik, ali Crnogorci treba da se raduju ovakvim vestima, ionako ih je sve više.
Pored gostovanja Madone (odjebala je i BG i ZG samo da podsetim), u CG će se održati i Miss Universum, koliko sam čitao, a iskreno da kažem obala MoteKarla je pičkin dim za ono što mogu da naprave Crnogorci ako budu bili pametni


Piter Mank će se o svemu tome pobrinuti...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top