Virus problem!!!!WARNING!!!!!!!!

KGB | 3rRoR

Početnik
Poruka
17
:( Preuzeo sam trial verziju Kasperskog antivirusa?On mi je posle sceniranja nasao tri virusa pod nazivom:trojan.Win32.Startpage.zatim:c/windows/system32/7181338.EXE!
c/windows/system32/79072207.exe!!!!
Trojandroper.win32.Swicer
trojanDownloader.Win32.Dia
trojanDownloader.Win32.Swizzor.c!!!
I jos jedno pitanje kako da registrujem kaspersky antivirus?Napisi te mi sajt??
Puno HVALA od KGB | 3rRoRa
!!!! :idea:
 
Momci pa vi ste nadrljali !!!
Moj predlog je da prvo skinete Panda Antivirus ili AVG-antivirus (oni ce vam skinuti vecinu trojanac:-i nisu nesto veliki za skidanje sa neta).Pa onda skinite SPYBOT-search & destroy(da poskidate sve spyware programe i sl.).Pa instalirajte zone alarm kao slag na torti.E onda bi trebalo da budete dovoljno ( mozda malo i mnogo )zasticeni od virusa.A ako hocete komlet zastitu onda je moja preporuka NORTON antivirus(u sklopu system works-a)+ notron firewall.(Ja smatram da je to dobra kombinacija i pored toga sto mnogi misle suprotno)-govorim na osnovu iskustva sa tim programima.
Nadam se da sam bar malo pomogao.
POzDrav!
 
Sterka©:
Momci pa vi ste nadrljali !!!
Moj predlog je da prvo skinete Panda Antivirus ili AVG-antivirus (oni ce vam skinuti vecinu trojanac:-i nisu nesto veliki za skidanje sa neta).Pa onda skinite SPYBOT-search & destroy(da poskidate sve spyware programe i sl.).Pa instalirajte zone alarm kao slag na torti.E onda bi trebalo da budete dovoljno ( mozda malo i mnogo )zasticeni od virusa.A ako hocete komlet zastitu onda je moja preporuka NORTON antivirus(u sklopu system works-a)+ notron firewall.(Ja smatram da je to dobra kombinacija i pored toga sto mnogi misle suprotno)-govorim na osnovu iskustva sa tim programima.
Nadam se da sam bar malo pomogao.
POzDrav!
Evo ja imam spybot imam kaspersky imam firewall armor,ad-aware pa i dalje prolaze kao kroz sir!!!!!!!!!!!!
 
prvo,nijedan anti virus nijedan firewall nemoze da vas zastiti 100% od upada.To cete shvatiti kad ukapirate kako oni rade.A mene mrzi da to objasnjavam.Sad da se vratimo na problem.Iskljuci avp i izbrisi navedene filove zatim ponovo skeniraj i ako ti prijavi viruse ili trojance obrisi filove pre kaspesky-a.Downloaduj system mehanic pro i izbirisi sve bugove u registry,sve spy filove i sl. restartuj komp i uzivaj u cistoci kompjutera....
 

Back
Top