Nikolić hoće u koaliciju sa DSS i NS

systemofadown

Iskusan
Poruka
6.070
Zamenik predsednika Srpske radikalne stranke (SRS) Tomislav Nikolić najavio je da će ponuditi Vojislavu Koštunici i Velimiru Iliću da na sledeće izbore izađu zajedno
Nikolić je rekao da sednica može da bude nastavljena nakon što dobiju izveštaje o Karadžiću i mitingu u Beogradu, ili da se zakaže vanredna sednica sa jednom tačkom dnevnog reda - ratifikacija gasnog sporazuma sa Rusijom.

Prema njegovim rečima, ta sednica bi bila završena za jedan sat i potom bi radikali nametnuli svoje teme.
http://www.mtsmondo.com/news/vesti/text.php?vest=108041

Koliko vidim, ebe se njima za Srbiju, oni bi da sve stoji a da se diskutuje nasiroko o nekim glupostima...

Cenim da ce biti iskljucivanja mikrofona, novcanih kazni i izbacivanja u stilu Seselja...Sa budalama drugacije izgleda ne moze...
 
Citao sam danas da nudi narodnjacima da izadju u okviru jedne liste na izbore. Naravno Kostunica ce ga odmah izyebati, odbice. Poznat je njegov stav "da se o koalicijama prica tek nakon izbora." Nema od toga nista.

Naravno da nema, to je da se loze patriJote, ali je poenta da se hebe njima za Srbiju, oni hoce skupstinu da diskutuju o nebulozama. Pazi izjavu da radikali hoce da nametnu svoje teme? A teme bitne za Srbiju?
 
Naravno da nema, to je da se loze patriJote, ali je poenta da se hebe njima za Srbiju, oni hoce skupstinu da diskutuju o nebulozama. Pazi izjavu da radikali hoce da nametnu svoje teme? A teme bitne za Srbiju?

stvarno ne razumem radikale, umesto da budu konstruktivna opozicija, da glasaju za dobre stvari, da kritikuju lose, da gledamo prave demokratske sukobe u parlamentu i da koancno unormalimo najjace telo u sistemu, ali ne, oni hoce da nastave po starom, lupanje gluposti tipa djindjic je krao jakne po nemackoj dok je bio student a tacka a o kojoj se raspravlja je prosveta, prozivanje i to ono nemastovito i neumesno, pa okupiranje govornice, polivanje vodom, isteravanje... ceo svet se smeje
 
i to jeste, ali ne verujem da ce Voja da udje u koaliciju sa mnogo jacom strankom, nece on to, da gubi identitet, a i kako bi posle bio premijer... a on je covek rodjen za premijera, nista drugo ne dolazi u obzir :whistling:
Ne verujem da ce mu se partija utopiti u SRS ali veliki deo glasaca (kojih bas i nema mnogo )hoce ,takodje je Toma rekao da su oni opet spremni da prepuste Vojislavu da bude nosilac liste verovatno i premijer hipoteticki naravno .Samo po meni je najveci problem sto ta lista tako zajedno nema sanse da osvoji vise od oko 110 mandata, a sa druge strane im niko ne preostaje sa kim bi nagurali onaj ostatak potreban za vlast .
 
stvarno ne razumem radikale, umesto da budu konstruktivna opozicija, da glasaju za dobre stvari, da kritikuju lose, da gledamo prave demokratske sukobe u parlamentu i da koancno unormalimo najjace telo u sistemu, ali ne, oni hoce da nastave po starom, lupanje gluposti tipa djindjic je krao jakne po nemackoj dok je bio student a tacka a o kojoj se raspravlja je prosveta, prozivanje i to ono nemastovito i neumesno, pa okupiranje govornice, polivanje vodom, isteravanje... ceo svet se smeje

Tako su navikli i tako rade od osnivanja. Bolje od toga ne umeju i ne znaju.

Za izbore se Toma malo umio i gurnuo pricu o "normalnijim" radikalima, ali se lepo vidi da je sve to bio samo marketing. Kapiram ja njih, vlast, kinta i to, ali ne kapiram ljude koji se na to loze.
Da Srbija ima vremena za bacanje pa da im se pokloni vlast 4 godine, posle toga ne bi cenzus presli.
 
stvarno ne razumem radikale, umesto da budu konstruktivna opozicija, da glasaju za dobre stvari, da kritikuju lose, da gledamo prave demokratske sukobe u parlamentu i da koancno unormalimo najjace telo u sistemu, ali ne, oni hoce da nastave po starom, lupanje gluposti tipa djindjic je krao jakne po nemackoj dok je bio student a tacka a o kojoj se raspravlja je prosveta, prozivanje i to ono nemastovito i neumesno, pa okupiranje govornice, polivanje vodom, isteravanje... ceo svet se smeje

Kako ne razumeš? Sva njihova politika se oduvek na to i svodila.

Pre neki dan sam se zabezeknula kada sam pročitala izjavu Vučića koji je najavio kako radikali imaju nameru da uvedu novu praksu u svoj poslanički način rada. Da za svaki zakon koji predloži vlada, a oni smatraju za loše rešenje, oni izađu sa svojim protiv-predlogom. Tek da, kako Vučić reče, građanima bar na papiru ponude konkretnu alternativu.
E, izgleda da su brzo odustali od te ideje. Lakše je naravno mlatiti o Karadžiću.
Što se tiče ovog preminulog demonstranta, mislim da su u pravu. Policija bi morala da da neko suvislo objašnjenje i kazni eventualne krivce.
 
Kako ne razumeš? Sva njihova politika se oduvek na to i svodila.

Pre neki dan sam se zabezeknula kada sam pročitala izjavu Vučića koji je najavio kako radikali imaju nameru da uvedu novu praksu u svoj poslanički način rada. Da za svaki zakon koji predloži vlada, a oni smatraju za loše rešenje, oni izađu sa svojim protiv-predlogom. Tek da, kako Vučić reče, građanima bar na papiru ponude konkretnu alternativu.
E, izgleda da su brzo odustali od te ideje. Lakše je naravno mlatiti o Karadžiću.
Što se tiče ovog preminulog demonstranta, mislim da su u pravu. Policija bi morala da da neko suvislo objašnjenje i kazni eventualne krivce.

Brzo su shvatili da nemaju kapacitet za kontra i bolje predloge. Vucic se izleteo:mrgreen:

Sto se tice onoga o cemu hoce da diskutuju, imaju prava da traze objasnjenja ali nemaju prava da blokiraju celu zemlju zbog toga. Postoje razni odbori pa neka tamo traze odgovore na pitanja.
 
Brzo su shvatili da nemaju kapacitet za kontra i bolje predloge. Vucic se izleteo:mrgreen:

Sto se tice onoga o cemu hoce da diskutuju, imaju prava da traze objasnjenja ali nemaju prava da blokiraju celu zemlju zbog toga. Postoje razni odbori pa neka tamo traze odgovore na pitanja.

Apsloutno se slažem, ali hajde sada ti to objasni radikalnim balvanima u srpskom parlamentu :evil:
 
stvarno ne razumem radikale, umesto da budu konstruktivna opozicija, da glasaju za dobre stvari, da kritikuju lose, da gledamo prave demokratske sukobe u parlamentu i da koancno unormalimo najjace telo u sistemu, ali ne, oni hoce da nastave po starom, lupanje gluposti tipa djindjic je krao jakne po nemackoj dok je bio student a tacka a o kojoj se raspravlja je prosveta, prozivanje i to ono nemastovito i neumesno, pa okupiranje govornice, polivanje vodom, isteravanje... ceo svet se smeje

da bi bio "konstruktivna opozicija" , moras da imas kvalitetne ljude, poznavaoce materije, strucnjake iz raznih oblasti........radikali su , kao i njihovo biracko telo, gomila neskolovanih, bezobraznih , i nadobudnih budaletina, koje , kada bi im i dao neko vlast, ne bi znali sta ce sa njom.........jer, od prica tipa : " izdajnik, patriJota, lopov, kavlovac, vilovitica, srpsko more........." se ne zivi........a oni drugo , sem toga ne znaju.........:roll:
 
da bi bio "konstruktivna opozicija" , moras da imas kvalitetne ljude, poznavaoce materije, strucnjake iz raznih oblasti........radikali su , kao i njihovo biracko telo, gomila neskolovanih, bezobraznih , i nadobudnih budaletina, koje , kada bi im i dao neko vlast, ne bi znali sta ce sa njom.........jer, od prica tipa : " izdajnik, patriJota, lopov, kavlovac, vilovitica, srpsko more........." se ne zivi........a oni drugo , sem toga ne znaju.........:roll:

I ti demokrata? Ovako si okarakterisao 30% Srbije? Je l' uz ovo ide i tvoje misljenje da za DS glasaju sve sami intelektualci?
 
I ti demokrata? Ovako si okarakterisao 30% Srbije? Je l' uz ovo ide i tvoje misljenje da za DS glasaju sve sami intelektualci?

yebote, ljudi........koliko puta da ponovim da ja nisam nikakav demokrata.......:roll:

Ja bi sva ta gomna prevaspitao usr anom bezbol palicom......a to nije demokratski:mrgreen:

i na konkretno pitanje, konkretan odgovor..........da , smatram da je najmanje 30 % srba , nekulturna i nevaspitana, pre svega neobrazovana stoka.........cega ima i u drugim narodima, ali nije opravdanje za nas.......:think:
 

Back
Top