Zombie Movies

Zombi filmovi su naj naj. Imam razne. Imam ono Quick ant the undead.. to je sa zombijima i nekim kaubojima. Imam Zombi u avionu, Zombi nacija, Zombi twn, Zomby army itd. Imam oko 100 zombi filmova i stalno sam u potrazi za novima. Mada ima malo ljudi koji cene zombije.

A zombiji mogu i da budu dobri i cool kao u Fido zombi, gde su zombi kucni ljubimci i posluga :D :D :D
 
Niste pomenuli Shawn of the dead, meni jedan od najboljih zombi filmova...a i Simon Pegg je garancija dobrog filma

http://www.imdb.com/title/tt0365748/

Ocena na IMDB govori sve

Komedija je u pitanju,da ne bude zabune...

Jesmo na prethodnoj strani.
Odlican film,
komican pristup
nesto slicno je radio i John Russo
sa tim sto njegovi zombiji voze kola,pricaju
i imaju izvanredan smisao za humor.
 
zombie.jpg


:D
 
Ljudi ja prosto obozavam zombi filmove!!! Imam razne... Jednostavno skupljam i dobre i promasaje! Svidjaju mi se:28 days later, 28 weeks later, Resident evil 1,2,3, Dawn of the dead i mnogi drugi! Svidjaju mi se i parodije na zombi filmove kao Shaun of the dead i Zombie strippers. Pogledajte ako imate priliku... Moze vam biti zanimljivo. A sad upravo skidam Norveski zombi film Dead Snow...
 
Iskreno, ne volim zombi filmove, a gledao sam ih dosta.
Jedini koji su mi se svideli su "Dead set" i "Shaun of the dead"

Pogledaj i Last of the Living... a i Dead Snow obavezno. Svidece ti se. Ni meni se svi zombi filmovi ne svidjaju. Recimo Plaguers je bezvezan. Voleo bih da jos neko pogleda plaguers pa da uporedim misljenje.
 
Ok. Ima dosta koji mi se svidjaju ali ovi su mi nekako...

Od klasika

The Night of the Living Dead
The Dawn of the Living Dead

ostalo je vecinom veliki trash :D

Od novijih

28 weeks later
dead snow
resident evil 1
trasherica Zombies Zombies
land of the dead
the last of the living
grindhouse
i am legend
fido
shawn of the dead


to mi je nekako naj.. mozda sam zaboravio neki ako se setim dopisacu :D
 
Poslednja izmena:
U vecini slucajeva se slazem sa tobom Droid! Svaka cast na tvom "Filmskom ukusu!" :worth:
Mada se meni svidja i Resident evil 2 i 3... ali ne bas kao prvi deo
 
Poslednja izmena:
Pa ne znam. Ok su ali ne za top listu RI 2 i 3. A mnogo su mi losiji od prvog dela.

A ukus mi je izvanredan to znam :D

A kazes u vecini slucajeva.. a koji ti se ne dopada sa moje liste?
 
Pa ne znam. Ok su ali ne za top listu RI 2 i 3. A mnogo su mi losiji od prvog dela.

A ukus mi je izvanredan to znam :D

A kazes u vecini slucajeva.. a koji ti se ne dopada sa moje liste?

Pa ja nisam rekao da su bas za top listu... Pitao sam te koji ti se zombi filmovi svidjaju!:rtfm:
A i po meni su dosta slabiji od prvog dela, kao sto to obicno i biva, cast izuzetcima!
Imas dobar ukus a i skroman si :lol:
Inace nisam hteo da kazem da mi se ne dopada neki film sa tvoje liste! Nego neke filmove nisam pogledao! :)
 
Od 'zombie' filmova moja lista najboljih ili bar meni najzanimljivijih je:

Night Of The Living Dead (naravno, original)
Dawn Of The Dead (ovde rimejk)
Resident Evil I-III (prvi deo je svakako najbolji ali i ostali su ok...ipak je Milla :heart: )
Dead Set (skoro odgledah i bas mi se svideo)
Planet Of Terror (trashy ali opet dovoljno dobar da zabavi)

...i ima ih jos, sad mi mozak stao :)
 
Pa ja nisam rekao da su bas za top listu... Pitao sam te koji ti se zombi filmovi svidjaju!:rtfm:
A i po meni su dosta slabiji od prvog dela, kao sto to obicno i biva, cast izuzetcima!
Imas dobar ukus a i skroman si :lol:
Inace nisam hteo da kazem da mi se ne dopada neki film sa tvoje liste! Nego neke filmove nisam pogledao! :)

Ma mnogo si ti rekao ali si slabo gledao :hahaha1:
 

Back
Top