Ambasador Indonezije: "Srbija ima šanse da dobije podršku Haga"

Da li bi podrška Haga Srbiji oko Kosmeta pomogla da se integritet Srbije sačuva

  • Verujem u mogućnost takve podrške i da, to bi sačuvalo Kosmet

  • Verujem u mogućnost takve podrške, ali mislim da ništa ne može sačuvati Kosmet u Srbiji

  • Ne verujem u mogućnost te podrške, ali kad bi je bilo, to bi nam sačuvalo Kosmet

  • Ne verujem u mogućnost te podrške, a i kad bi je bilo ni to nam ne bi pomoglo


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

Šaban

Aktivan član
Poruka
1.805
Dotični kaže da se može desiti da Srbija dobije podršku Haga po pitanju Kosova i Metohije.
Po mom mišljenju, od te podrške neće biti ničega, a i da bude, ne vidim da bi nam to mnogo značilo.
Jer, nije problem u tome čiju podršku imamo i šta kažu i misle druge zemlje ili međunarodne institucije, već šta mi mislimo jedni o drugima... A dokle god postoje tenzije, nema dobrog rešenja za Kosmet, sem da se odvoji od Srbije.

Šta vi mislite? Da li bi nam eventualna podrška Haga bila od koristi?
 
Dotični kaže da se može desiti da Srbija dobije podršku Haga po pitanju Kosova i Metohije.
Po mom mišljenju, od te podrške neće biti ničega, a i da bude, ne vidim da bi nam to mnogo značilo.
Jer, nije problem u tome čiju podršku imamo i šta kažu i misle druge zemlje ili međunarodne institucije, već šta mi mislimo jedni o drugima... A dokle god postoje tenzije, nema dobrog rešenja za Kosmet, sem da se odvoji od Srbije.

Šta vi mislite? Da li bi nam eventualna podrška Haga bila od koristi?

postavi neku anketu, ali da ima smisla:ok:
 

Back
Top