sta mislite o ovome s oba stanovista ?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Mannibals

Elita
Banovan
Poruka
16.674
devojka 30-35 godine nije udata
nezaposlena
dete oko 10 godina
visi na netu (kao i ostali da se ne vredjamo)) ima rekord do 24 sata SEM ako nisam pogresio ne znam kad stigne za drugo i da odmara oci ,kakav joj je bioritam mogla bi dve smene da radi :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:
trazi uzbudjenje od mladjeg a sigurno i vise :!:
nararani ga svim i svacim pokaze svoje pravo lice nema stida za svoje ponasanje ovo je moje lichno mishljenje a mozda nije svesna toga a trebalo bi
ima tri nika ...i to nije sigurno znaci


znaci klinci nezreli aut
provincija stanje u zemlji hajmo svida osudimo ovako nesto
postoje slucajevi i gori ali ovo je fenomen >> :???::confused::o:arrow::idea::arrow::neutral:
jel su nam zato deca manijaci,krembili,ubice i ostalo sve zbog nespretnosti nasih kad se otrgne s lanca ili diktira zivot da cujem vase misljenje
 
licna?Ne, nego iz zivota i to je stvarnost

secam se kada sam prvi put igrao mortal kombat 94 na raspustu nisam se skidao i crvene su mi bile oci pish pauza klopa ostalo dzojped ali sam se nervirao i zamaro koliko sam zeleo da predjem za jedan dan sve sve potez sve ..i dan danas igram ali ne u tolikoj meri
mozda sam ispao iz stosa ali ako neko ima jaku bas JAKU pishu on verovatno moze i
od tuge da nadoknadjuje vreme .......mene samo interesuje je li moja radoznalost opravdana po pitanju infoa koje imam a ne da me pravi ludim!
 
ona trazi samo malo ljubavi i paznje...ali ocigledno na pogresnim mestima i sa pogresnim osobama...mozda bi pomoglo kada bi otvoreno porazgovarao sa njom?

pisao ali ona hoce da je tretiram kao drotzu i uostalom gde ce mi dusha posle :eek:
kad to vec znam sta je i kakva je a nju nije sramota jer ide laksim putem bolje da se sklonim jer takvih persona se gadim ujedno ne znam samo kako ce preziveti jos 20 godina s tim ponasanjem ,da prosi mozda? :neutral:
 
Mislim da je to jedna realna pricha, ne bih je osudio ili napljuvao u zivotu... I mislim da ce pola net freekova proci tako, manje-vishe... I mislim da bi mogao da mi dash njen broj :whistling:

ne, ti bi da proteras kera posto je itsog sloja ..mislim njoj ne smeta jer je prljava :twisted:
a ne samo tako ,nego i gore :neutral: eeee ne znam na koji si lik pa da ti pisem htedoh reci dam :mrgreen::heart::arrow::roll:
shala na stranu iznenadjen sam ali ona to ne kapira ili sta vec,ja moram da isteram do kraja this case :evil:
 
pisao ali ona hoce da je tretiram kao drotzu i uostalom gde ce mi dusha posle :eek:
kad to vec znam sta je i kakva je a nju nije sramota jer ide laksim putem bolje da se sklonim jer takvih persona se gadim ujedno ne znam samo kako ce preziveti jos 20 godina s tim ponasanjem ,da prosi mozda? :neutral:

kako onda nije licna :)
cini mi se da si vec jednu forumasicu prozivao tako zato sam i rekla..
ne znam ruzno mi tako pisati na forumu o necijem privatnom zivotu
najlakse je osudjivati ljude...treba im pomoci
 
ne, ti bi da proteras kera posto je itsog sloja ..mislim njoj ne smeta jer je prljava :twisted:
a ne samo tako ,nego i gore :neutral: eeee ne znam na koji si lik pa da ti pisem htedoh reci dam :mrgreen::heart::arrow::roll:
shala na stranu iznenadjen sam ali ona to ne kapira ili sta vec,ja moram da isteram do kraja this case :evil:

Shalu na stranu ( sam si trazio )... koji ***** si otvorio temu ovde? Idi lepo pa poprichaj sa njom... reci joj da je prljavi kloshar i to je to... Shta? Treba sada svi da se slozimo sa tobom da je ona neshto najgadnije na svetu, da bi ti sqpio muda da joj to kazesh? :dontunderstand:
 
a volim da filujemsa smajlima inace izgore mi pljeska :lol:
pa evo citajte pazljivo i polako kao da ste uzeli neku suvoparnu knjige ebg niste bolidi chim znate sa kompom i i imate glavu nije za podskracivanje samo :shock:
komplikovano je gledati kada nisi svestan da si i ti takav eee onda je teze ( :cry: ) a ona se smeje sa strane mogu misliti da nosi i sad djzole ili monitori nemaju toliko zracenje kao pre mislim na samsung

ne znam sta vas buni ali zaista ,sprdate se sa mnom a takva osoba je za zezanje a ne za skroman zivot posto potrosi boga otza
 
mozda ja ne znam dve recenice ali ima druge kvalitete for sure ...pre svega oko da vidim neke stvari i da ne opravdavam ,jer to nije shala -odsechena glava...to je jednostavno tako i ja hocu da znam da li tako zaista jeste
A od vas hocu misljenje - >> nije ovo dom i porodica for god sake :shock: :roll:

sad bih pitao a sta ona zeli od toga -njega ?? mislim jel ima ona stida ?jel nesigurna ? folira ,ne odgovara jednostavno ?!? hoce /nece ? kakva su joj razmisljanja e to bi potuklo sve .....
 
pisao ali ona hoce da je tretiram kao drotzu i uostalom gde ce mi dusha posle :eek:
kad to vec znam sta je i kakva je a nju nije sramota jer ide laksim putem bolje da se sklonim jer takvih persona se gadim ujedno ne znam samo kako ce preziveti jos 20 godina s tim ponasanjem ,da prosi mozda? :neutral:

pokusaj ponovo...zabludelu ovcicu je tesko vratiti u stado...nemoj osecati toliko negative, povodom nje...svako sebi bira zivotni put...za sve treba vremena i strpljenja...ako nista, mozda ce se trgnuti iz magnovenja zbog deteta...ljubav i lepa rec otvaraju i najneprobojnija vrata:)
 
mozda ja ne znam dve recenice ali ima druge kvalitete for sure ...pre svega oko da vidim neke stvari i da ne opravdavam ,jer to nije shala -odsechena glava...to je jednostavno tako i ja hocu da znam da li tako zaista jeste
A od vas hocu misljenje - >> nije ovo dom i porodica for god sake :shock: :roll:

sad bih pitao a sta ona zeli od toga -njega ?? mislim jel ima ona stida ?jel nesigurna ? folira ,ne odgovara jednostavno ?!? hoce /nece ? kakva su joj razmisljanja e to bi potuklo sve .....
dakle jesi opsednut, a najjace je kad krenes da tripujes za neke forumasice da su njeni klonovi :lol: ono, ostavi zenu na miru
 
jeste borg i plus je maltretiram vecja je ona dzudzu od mene :lol: ja joj se divim na imbecilnosti nemam drugu rech (chak mi i prosek opao )al ne zadugo dok ne naidje neko novo chudo :lol:

mene interesuje njen bioritam da bude stvar jasnija ili sam totalno omanuo kad su te tri ...dve -tri ..a kako da nazovem klon ? omanuo chak cu da se izvinem ali malo sutra jer zna dechko i ona ko je u pravu ima ko to gleda
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top