Zar vam nije dosta?

Ja mislim da najviše pišu (ili pričaju) oni koji bi želeli da to rade, a onda onima koji to rade (i, naravno, manje imaju potrebe da o tome tlape non-stop), po malo padne mrak na oči od "lupnjave", pa odgovore na pojedine bisere... i tako to krene...:)
 
Ja o seksu bas najvise pricam onda kad ga najvise i imam...
Kad ga dugo nemam, onda nekako odumrem i odvikenm se od njega, pa nemam toliku potrebu ni da pricam... Uostalom, o cemu tada da pricam, kad dodjem u situaciju da vise ne mogu ni da zamislim kako se jbem...
 
Bas nesto slicno razmisljam, ne mogu spavam, ustao i hajde kad tu vas 90% veruje u dedamraza a ne veruje da 17god klinac imao 40 ili koliko riba, pa ne znam sta cete mislite o ovome:

Imam stalnu ribu M i volim je. Plus nekoliko intimnih drugarica: H juce napunila 17god prelepa, N 18god gothic fazon najpametnija riba koju poznajem i nju u stvari najvise gotivim, L 25god studentkinja filozofije luda kao konj istetovirana pircing svuda i J 28god uspesna bogata poslovna zena.

Ostale zene, mnoge odbijem, neke samo flertujem, upoznam se i ostavim ih kao u rezervi za crne dane koji nikad ne dodju, a neke *** sta ces zivot je lep, na primer u zadnjih mesec dana: L amerikanka stopirala pa je vodio na kafu pa na veceru pa uvece izasli pa sutradan celo vece; N irkinja bila s deckom u baru, gledamo se, ode da pusi, odem ja, dogovorimo da se nadjemo posle u drugom baru; A francuskinja novinarka upoznao je u omiljenom baru, bila hladna, ali posle par dana padala kisa vidim je na ulici i odvezem kucici; A poljakinja, videla moju fotku i profil na netu i pise kod drugarice je u poseti i dosadno joj pa ako bih hteo malo da izadjem s njom makar da pricamo, pa ja izasao ***; plus dve ribice koje poznaje moja riba....

Znam da 90% vas ne moze da shvati sta pricam i misli da sam lazov ili hvalisavac ili manijak ali ne znam ni ja sta da mislim o tome, u principu me najvise na svetu zanima moj posao i moja devojka ali volim zene kao neko sto voli fudbal pa tako stalno neke zene oko mene. Jedan drugar iz pariza me posetio skoro i nije mogao veruje svojim ocima pa kako cete vi ali nije problem, vazicu vase misljenje svejedno.
Tvoj zivot je tvoj zivot , pitanje kako se tvoja mala oseca .Proso sam situacija i jos vise situacija sta upraznjavas da bi mogao toliko puta :ok:?.Budimo iskreni:bye:
Verujem da volis zivot ,za mangupe koji zive u milionskim gradovima nista posebno .
Zivot je brz citavo moje drustvo je proslo slicne situacije .Neki su bili na poslovna putovanja za svoje cure da bi postigli ,neki su bili na putovanja i za svoje ljubavnice da bi postigli ,Poneki su sve to radili , kobojagi radi poslovnih interesa :whistling:
 

Back
Top