Nema Dalje

Echudin

Zainteresovan član
Poruka
116
Para je malo drzava u zaostatku :) Ne postavljam temu da bih cuo sta treba da uzmem od komponenti.Vec samo misljenja par :) Para nemam i odluka je pala.Ohrabrite me za igre koje su izasle do sad..

Biostar NF520-A2 SE
AM2 AMD Athlon 64 X2 Dual-Core 5200+ Box 2700MHz 1MB L2 64-bit
DDR2 2GB 800MHz Geil Black Dragon Dual Channel Kit GB22GB6400C4DC
PALIT NVIDIA NVIDIA 8600GT Sonic+ 256MB DDR3 128-bit

Hvala vam.Zivi bili :)
 
:ok:Sta ima da te ohrabrujemo.
Sa tom konfiguracijom ces se naigrati novih igara.
Uglavnom u fullu.
moja konfiguracija je.
GA M52L S3
Geil Ultra DDR 2 800mhz
AMD 4000 X2
I ista tvoja grafa.
Jos mi nije ni jedna igrica bagovala.
UZIVAJ.:super:
 
Poslednja izmena:
fps-ove i to na rezoluciji 1024x768 (ta mi savrseno odgovara) na medium podesavanjima , tps GoW na istim.Hvala ljudi.Inace zamenio sam karticu za XFX 8600GT XXX.I da ovi u servisu me loze da mi trebaju neka mnogo zeznuta napajanja za to.Valjda bi da izvuku paru koju posto vide da sam laik.Pa me i to interesuje.
 
fps-ove i to na rezoluciji 1024x768 (ta mi savrseno odgovara) na medium podesavanjima , tps GoW na istim.Hvala ljudi.Inace zamenio sam karticu za XFX 8600GT XXX.I da ovi u servisu me loze da mi trebaju neka mnogo zeznuta napajanja za to.Valjda bi da izvuku paru koju posto vide da sam laik.Pa me i to interesuje.
pa vrlo je moguce da ti treba jache napajanje,koliko vati ti je sadashnje napajanje?
 
fps-ove i to na rezoluciji 1024x768 (ta mi savrseno odgovara) na medium podesavanjima , tps GoW na istim.Hvala ljudi.Inace zamenio sam karticu za XFX 8600GT XXX.I da ovi u servisu me loze da mi trebaju neka mnogo zeznuta napajanja za to.Valjda bi da izvuku paru koju posto vide da sam laik.Pa me i to interesuje.
Treba ti napajanje oko 400W,mozda manje(350W):D
 
oko 18 somica me je izaslo to sto sam gore napisao.Sad znaci jurim napajanje.I to je to.Do petka bi trebao biti full opremljen pa da se bacim u neko testiranje.Inace napajanje na ovom sada racnaru mi je 450W neki Rex Power ali necu da se zezam da na to prikljucujem,jer ako nesto rikne ostaje mi samo da se ubijem.:)
 

Back
Top