Nismo vise prijatelji

upravo tako....tesko odoleti.

bili smo prijatelji, pa nesto vise i sada nista...:otkacio:

Jesil ti ispala glupa ili on?

Obicno se muskarci vise naloze, pa pokusavaju da od finog drugarstva naprave kilavu vezu, a znaju da to nije to.
Posesivnost, bljak.
Ako mi je drugarica, onda nema sta da se vezujemo. Samo opustanje, smeh i ono sto uvek kazem - ako si mi drugarica, nemoj mi se neckas i femkas. Trebacemo sutra jedno drugom.
Na zalost, zene su se istraumirale uglavnom od muskih drugarica, jer ne samo da otkriju da se loze na njih (to se lako resava) , nego se magarci zaljubljuju!
E, to je kraj drugarstva. Kad pocne da te idealizuje u svojoj tupavoj glavi...
 
pa ako su imali nešto preko tog prijateljstva onda nije ni čudo. nisam još čula da neko ima seks sa ortakom, pa ostanu super ortaci kao što su i bili. možda može. ne znam. ja ne bih mogla tako. ako mi je ortak onda ga volim, ako još i imam seks sa njim, onda ga još više volim. i to pukne, pa kako da ga volim? :lol: mislim, ne mogu da se samo družim. sasvim normalno.

e vidis, ja sam ga prvo sexualno isprobala, obostrana privlacnost je bila bas jaka i vremenom smo postali prijatelji....ljubavi nema ali ipak nam je stalo jedno do drugog...gledam da mu ucinim sve sto mogu a i on je prema meni takav....sta ce biti ako se razidjemo, nemam pojma, ali mislim da cemo ostati dobri....:ok:...mada, ko zna....zivot je cudo nad cudima....
 
pa ako su imali nešto preko tog prijateljstva onda nije ni čudo. nisam još čula da neko ima seks sa ortakom, pa ostanu super ortaci kao što su i bili. možda može. ne znam. ja ne bih mogla tako. ako mi je ortak onda ga volim, ako još i imam seks sa njim, onda ga još više volim. i to pukne, pa kako da ga volim? :lol: mislim, ne mogu da se samo družim. sasvim normalno.

Citaj iznad :rtfm:
 
e vidis, ja sam ga prvo sexualno isprobala, obostrana privlacnost je bila bas jaka i vremenom smo postali prijatelji....ljubavi nema ali ipak nam je stalo jedno do drugog...gledam da mu ucinim sve sto mogu a i on je prema meni takav....sta ce biti ako se razidjemo, nemam pojma, ali mislim da cemo ostati dobri....:ok:...mada, ko zna....zivot je cudo nad cudima....

Tu si negde, na 99% se poklapamo sas misljenja... :think:
:cmok:
 
Ma ja mislim da je to sve od osobe do osobe.. varira.. neki ljudi mogu biti samo prijatelji, dok drugi uvijek nesto petljaju i muljaju...Mada vjerujem da se dosta takvih prijateljstva rodi iz neke hemije tj privlacnosti izmedju dvoje ljudi... Znam sebe kakva sam, i znam da ako mi se tip svidi da ne mogu biti prijateljica s njim, zato sto znam da bih se eventualno zaljubila pa onda i ne ulazim u to :) A i ne fali mi muski prijatelj, zato sto imam brata i on mi je najbolji prijatelj :)
 
Mozda s tvoje strane ;)

:) iskreno, nisam se ni mnogo bavila sam time...vaznije je da imamo dobre namere jedno prema drugom ;)...sexualne naravno....:hahaha:

tema: nisam za prekidanje prijateljstva koje traje godinama za rad sexa...ma moze se naci sex patner na drugoj strani a da drug ostaje za sigurno drug....a sam to resila tako sto mi je najbolji drug gay....:cool:
 
e vidis, ja sam ga prvo sexualno isprobala, obostrana privlacnost je bila bas jaka i vremenom smo postali prijatelji....ljubavi nema ali ipak nam je stalo jedno do drugog...gledam da mu ucinim sve sto mogu a i on je prema meni takav....sta ce biti ako se razidjemo, nemam pojma, ali mislim da cemo ostati dobri....:ok:...mada, ko zna....zivot je cudo nad cudima....

:dontunderstand:
 
to vam je ono,....kao mi smo bili priajtelji, pa se on nalozio, ...a naravno da ga volim, pa priajtelji smo, i onda pomislim pa zasto ne i tu verovatno pocnem da ga volim jos vise. Eh onda kaze on , znas ne bi on....i ja kazem ok, onda necemo.
Eh onda pocne da ga smeta sto nisam prema njemu kao pre....kao ignorisem ga, kako nije mi on bilo ko, kao kako ja tako s njim razgovaram....I onda kao ja nisam cool, i tako to....Da, zakljucak je oni bi semu, ali da sam ja dobra devojcica i kada on nije "u semi" sa mnom; A da ja valjda nisam "riba koja je cool, lezerna.,...." kod mene ili jesmo, ili nismo...nema izmedju, a to valjda danas nije popularno.....ma sta vam ja tu znam, uzas jedan.....
 
Jesil ti ispala glupa ili on?

Obicno se muskarci vise naloze, pa pokusavaju da od finog drugarstva naprave kilavu vezu, a znaju da to nije to.
Posesivnost, bljak.
Ako mi je drugarica, onda nema sta da se vezujemo. Samo opustanje, smeh i ono sto uvek kazem - ako si mi drugarica, nemoj mi se neckas i femkas. Trebacemo sutra jedno drugom.
Na zalost, zene su se istraumirale uglavnom od muskih drugarica, jer ne samo da otkriju da se loze na njih (to se lako resava) , nego se magarci zaljubljuju!
E, to je kraj drugarstva. Kad pocne da te idealizuje u svojoj tupavoj glavi...
Wow... ;)
 
....nema tu, posle duboke petljancije ,svodjenje na povrsnije odnose.....
A šta je površno u prijateljstvu? OK i tu postoje podvrste ali u čemu je ta "duboka petljancija" tako duboka? U dubokoj penetraciji? Video te golu? Šta?

Jesam zbunjena :???:

Kao dok ste se sexali mogla si da mu kažeš neke stvari a sada kada se ne sexate ne možaš? Hm...
 
A šta je površno u prijateljstvu? OK i tu postoje podvrste ali u čemu je ta "duboka petljancija" tako duboka? U dubokoj penetraciji? Video te golu? Šta?

Jesam zbunjena :???:

Kao dok ste se sexali mogla si da mu kažeš neke stvari a sada kada se ne sexate ne možaš? Hm...

e nisi razumela, a mozda i ja tesko izrazavam sta mislim...duboka petljancija kad pored prijateljstva uvrstis i sex....bila je par tema ovog tipa....cinjenica je da se posle sexa mogu desiti promene kod jednog od partnera (u emotivnom smislu ili mu se sex jako svidi) pa kad se stvari vrate na cisto prijateljstvo to ne moze da podnese i prijateljstvo se raspadne..meni se desilo dva puta...iz prijateljstva se izrodila ljubav i kad se ljubav zavrsila zavrsilo se i prijateljstvo....:roll:
 

Back
Top