Teretana u NS

E, je l' bio neko u onom WorldClass klubu, aerobik, pilates, joga, sauna, teretana, step, sve živo. Bio kolega da vidi, kaže bruka izgleda. A i cene su takve, ako oćeš da se obavežeš na godinu dana, onda ti je mesečno 45 evra, a ako oćeš na 3 meseca, onda 72! :lol:
Ja ću izgleda morati tamo da se upišem, jer će me te cene terati da idem, ovako kad znam da je 1500, svaki dan ću ići sutra. :lol:
A to je u ovom centru, Bazar.
 
E, je l' bio neko u onom WorldClass klubu, aerobik, pilates, joga, sauna, teretana, step, sve živo. Bio kolega da vidi, kaže bruka izgleda. A i cene su takve, ako oćeš da se obavežeš na godinu dana, onda ti je mesečno 45 evra, a ako oćeš na 3 meseca, onda 72! :lol:
Ja ću izgleda morati tamo da se upišem, jer će me te cene terati da idem, ovako kad znam da je 1500, svaki dan ću ići sutra. :lol:
A to je u ovom centru, Bazar.

Sta te konJkretno zanima? :) Teracu te ja za manje pare :lol:
 
E, je l' bio neko u onom WorldClass klubu, aerobik, pilates, joga, sauna, teretana, step, sve živo. Bio kolega da vidi, kaže bruka izgleda. A i cene su takve, ako oćeš da se obavežeš na godinu dana, onda ti je mesečno 45 evra, a ako oćeš na 3 meseca, onda 72! :lol:
Ja ću izgleda morati tamo da se upišem, jer će me te cene terati da idem, ovako kad znam da je 1500, svaki dan ću ići sutra. :lol:
A to je u ovom centru, Bazar.

Nisam bila, ali mislim da je to mesto više glamur, nego koristan i pametan izbor. :confused: Nazivi i sadržaji grupnih fitness programa su mi... :confused: Cene da i ne govorim. :confused:

Ako hoćeš da smršaš, bilo koji kardio program je pametan izbor. Znači, trčanje, vožnja bicikla, pokretna traka, aerobik... Aerobik pride podrazumeva i oblikovanje mišića u onom drugom, anaerobnom delu. Uvek najviše preporučujem klasični aerobik, ja lično mislim da je najbolji. Hard impact ne preporučujem ni pod razno, jer ga smatram bolesnim iscrpljivanjem (a ja baš volim da se iscrpim.) Naravno, sve zavisi kako se u kom klubu drži i organizuje koja vrsta aerobika... Jedan isti naziv programa nažalost neretko podrazumeva različite stvari, od kluba do kluba. :confused:
 
Ma, bre, neću da smršam, mislim 'oću, ali nije mi to glavni cilj, nego, od kad pas nije sa mnom, ceo dan, na poslu i kod kuće, sedim za računarom, sva sam se ukočila, treba mi neko kretanje, čisto za razgibavanje, taman posla da se iscrpljujem, ne mogu ti ja to, pušim više od pakle na dan, jakih cigareta, hehehe... :)
Ne, ozbiljno, za ovaj klub sam pitala, čisto da znam, a ima još jedan u koji bih možda otišla, to je meanmachine, u ul. Novosadskog sajma, svakako, negde ću da se upišem. :)
 
Ma, bre, neću da smršam, mislim 'oću, ali nije mi to glavni cilj, nego, od kad pas nije sa mnom, ceo dan, na poslu i kod kuće, sedim za računarom, sva sam se ukočila, treba mi neko kretanje, čisto za razgibavanje, taman posla da se iscrpljujem, ne mogu ti ja to, pušim više od pakle na dan, jakih cigareta, hehehe... :)
Ne, ozbiljno, za ovaj klub sam pitala, čisto da znam, a ima još jedan u koji bih možda otišla, to je meanmachine, u ul. Novosadskog sajma, svakako, negde ću da se upišem. :)

Mean machine je, mislim, dobar klub. Dobro opremljen. Cene koliko se sećam - razumne. Ostavljala sam njihov sajt na nekoj prethodnoj stranici. Nisam tamo trenirala, ali bila sam, nekim drugim povodom, pa sam videla kako izgleda i ko su instruktori.

Flex je dobar, na Spensu je. Tamo sam trenirala. Blue Loft je isto dobar, malo skuplji od Flexa, ali dobar, sa dobrim instruktorima. Sve što je po krovovima modnih kuća i prodavnica, meni je pro.seravanje i pompa, pre nego išta drugo. A dugo se bavim sportom, pa znam šta je stvarno relevatno kad se neko reši na fizičku aktivnost.

P.S. Umesto da se rešiš na iscrpljivanje, ti odlučila da nastaviš da pušiš paklu+. :D
 

Back
Top