Odlicna ideja Velje Ilica

systemofadown

Iskusan
Poruka
6.070
Velimir Ilić sad gradi starački dom
16. avgust 2008. | 02:17 | Izvor: Večernje novosti
Beograd -- Umesto kardiovaskularne klinike, Velimir Ilić će na svom imanju u Kačulicama kod Čačka izgraditi starački dom, pišu Novosti.

"Odlučio sam da napravim najsavrameniji starački dom", izjavio je Ilić za "Novosti".

A prvi gosti kako se nezvanicno saznaje su Kostunica i Toma Grobar. Kazu dosta im politike.

:hahaha::hahaha::rotf::rotf:
 
Moze, moze al ne za moje pare :mrgreen:

koje tvoje pare,velimir ilic je imao puno sponzora i donatora koji su hteli da uloze u tu kliniku,i da naprave jednu evropsu kliniku...a to je i potrebno srbiji....a drugo velja je sposobni privatnik koji radi najmanje trideset godina,pa valda je tolko zaradio da bi mogao i sam da je napravi a trece i ministar je i da strika carape mogao je da nadje dobro trziste,....:super::bye:
 
koje tvoje pare,velimir ilic je imao puno sponzora i donatora koji su hteli da uloze u tu kliniku,i da naprave jednu evropsu kliniku...a to je i potrebno srbiji....a drugo velja je sposobni privatnik koji radi najmanje trideset godina,pa valda je tolko zaradio da bi mogao i sam da je napravi a trece i ministar je i da strika carape mogao je da nadje dobro trziste,....:super::bye:


iz koju ekonomijU ti dodje...da nam drvish o sv.Velji Preposhtenom...:hahaha:
 
koje tvoje pare,velimir ilic je imao puno sponzora i donatora koji su hteli da uloze u tu kliniku,i da naprave jednu evropsu kliniku...a to je i potrebno srbiji....a drugo velja je sposobni privatnik koji radi najmanje trideset godina,pa valda je tolko zaradio da bi mogao i sam da je napravi a trece i ministar je i da strika carape mogao je da nadje dobro trziste,....:super::bye:

Nego, poručio bih kod tebe jedan milje za novi Lcd koji treba da kupim kad se vratim sa mora... Znaci da bude uzak a sirok :mrgreen:
 
koje tvoje pare,velimir ilic je imao puno sponzora i donatora koji su hteli da uloze u tu kliniku,i da naprave jednu evropsu kliniku...a to je i potrebno srbiji....a drugo velja je sposobni privatnik koji radi najmanje trideset godina,pa valda je tolko zaradio da bi mogao i sam da je napravi a trece i ministar je i da strika carape mogao je da nadje dobro trziste,....:super::bye:

Pitam se samo da li bi bili sponzori i da Velja nije bio ministar. Meni to lici na kupovinu cigle. A koja je logika da se najsavremenija klinika gradi u nekoj zabiti. Lakse je pacijentima da dodju u neki veci grad, nego u nedodjiju.
 

Back
Top