Nasilje & seks

Ne želim da bude kao moj otac niučemu sem u snalažljivosti i sposobnosti, pošto je čovek kao kameleon. Upoznala sam pre izvesnog vremena jednog tipa koji me je podsetio na moje. Odnosno gledajući "nas" videla sam moje i pobegla. :p

ово ме подсети на ону причу како жене привлачи тип мушкарца како су свог оца доживљавале у раном детињству, а мушкарце обрнуто, тј. за мајку. :confused:
 
ovo za Japance nisam znala. znam da kod njih nije u redu da žena gleda muškarca u oči kada razgovaraju, zapravo one treba da gledaju u zemlju. mislila sam da to više nigde ne postoji, a najmanje u Japanu, koji sam smatrala potpuno samosvesnom državom, bez gluposti.


Ni to nije dobro. Zena bi trebala muskarca gledati u kitu kad sa njim prica ako zeli sex sa njim, a ako ne onda bi mu trebala okrenuti ledja/guzu kad sa njim prica tako da ovaj ima posle materijal za drkanje kad napari oci.
 
Мислиш да је истина и да важи за свакога?

naravno da je istina ..i nista ne vazi za svakoga :)
kod nekih ljudi dolazi do trazenja "profila" roditelja istog pola...valjda bi najnormalnije bilo neka mesavina osobina oba
ljudi nemaju predstavu koliko detinjstvo i roditelji (prvi ljudi s kojima ti dolazis u kontakt, pravi) imaju uticaja..ljudi se recimo lece na terapijama, jer su bili zapostavljani kao bebe, neostatak fizickog kontakta, te kasnije imaju ozbiljan problem sa emotivnim vezivanjem..i bla bla ..i tako :)
 
Bez lazi, ja se lozi strashno na kaznu i bol ceo zivot ( dobro dobro od puberteta ). Ja se lozi da kazni voljenu osobu, ali i da ona kazni ja ( mada je ja skontao to malo posle ). Mislim da ovo cini ja kompetentnim da trazi razloge za ovakve nagone ( pls nemojte me nazvati bolesnim ). E pa ovako:
1. Nisu me tukli dovoljno kad sam bio mali ( zvuchi shablonski ali jeste tako, a evo i explanation-a: bio sam bash bash bash nevaljao kada sam bio mali, a roditelji mi fini ljudi , ******, pa kao nisu to civilizovane metode za vaspitavanje deteta bla bla. Kontam da su me svak dan tukli bilo bi mi nekako normalno, ovako iskreno bash sam se plashio toga kao mali ... da budem kaznjen ... i onda je nekako ne znam ni ja kako jedan od mojih strahova postao jedan od napaljivijih aspekata mog zivota :rumenko:
2. Osetim se ziv, ali stvarno onako istinski ziv ( momenat kada predjete preko granice bola, ne znam da li ste doziveli ali osecaj je grrrrrr. znachi dok su to nevine s/m igrice tipa packe od toga nema nishta, bar ne dok god mozete da sklonite ruku u svakom trenutku.... Sada mora licno iskustvo da bi se ovo poblize pojasnilo - dakle - ja ima drugara koga puno voli, pa se shodno tome igra sa njim na vishe nachina kako mu dodje... i tako jednom kaze ja svom drugaru: e Sasha brate daj vezi me za radijator mooooolim te. I drugar pogleda ja onako chudno i upita ga: dobro i shta onda? I onda mu ja objasni... Elem, ja sada tebi poverava svoje telo i svoju dushu, a taj osecaj da su sada kompletno tvoji i da mozesh da mi radish bilo shta, a da je ne mogu da se branim je takodje grrrrrr , tako da nemoj da me slushash nishta od trenutka kada kliknu lisice, znachi koliko god ja kukao/molio/plakao/ fora je da me ti kaznish onako kako si zamislio, a ne da li ja to mogu da izdrzim bez koje suzice... Mislim da sam pocheo da vrishtim posle neka tri ili chetiri brza udarca kaishem, ali on je samo nastavio da spushta i podize ruku, bez obzira. Svaki trenutak nadalje bio je neprocenjiv. Kada me je odkljuchao osecao sam se... pa ... stvarno je frka opisati rechima ali... ispunjeno/savrsheno kompletno/istinski ziv po prvi put ...
3. ( ovo je nauchno dokazano ) Prosechna osoba se kurchi sve dok ne dobije batine ali bash bash. Posle par meseci prosechna osoba se opet kurchi....
Ne znam, kontam da je ovome koren negde bash bash duboku u praistoriji.... bem li ga ...
i eto tako...
 

Back
Top