Problem Spyware Doctor

Hmm,pa ja i tamo rekoh da o krekovima i licencama nema price.To sve spada pod pirateriju,a znate da je to zabranjeno.Imate privatne poruke i tamo pisite sta god vam je volja.

@Sandra
Pogledaj ovu temu:http://forum.krstarica.com/threads/167305
Uradi to sto je navedeno pod jedan i dva (plave boje). Skeniraj racunar sa jednim AV i sa jednim anti-adware programom.Ne zaboravi samo da uradis update pre skeniranja.
 
pozdrav sandri! sandra nemoj koristiti spy both i druge slične programe te svrhe jer ih je teško naštelovati da rade ispravno, faktički iz iskustva oni kao rade ispravno međutim posle njihovog skeniranja oni prijavljuju neke filove koje kao treba obrisati među njima su i dll- ovi i drugi delovi programa koji se ne smeju obrisati a oni to registruju da je to za brisanje.......! to samo kruži priča da je to dobro međutim nije! ima drugih programa za očuvavanje sistema kompjutera- čišćenja itd.!!!!!!!!!!!
 
Stvarno neznam odakle ti ideja za spyware doctora.Ja sam taj anis spyware koristio nekada ali problem je bio licenca.
Najbolje ako nisi uspela da nađeš crack da izbaciš spyware doctora i skineš
Spybot-Search-Destroy
Besplatan je a odradiće sve.
Bez dobru zaštitu računara nemoj tražiti crack po sajtovima jer ćeš napraviti više štete nego koristi.
Koristi programe koji su besplatni a dobri.I obavezno Ccleaner posle svakog surfa pusti ccleaner da obriše sve što nadje i on je besplatan,sa Nortonom koji imaš bićeš solidno zaštićena na internetu.
 
Poslednja izmena:
procitala sam sve sto ste napisali,jer sam pocetnik i stvarno hocu da naucim,ali ja tek csad nista ne razumem.uradila sam ono sto su mi dekiM,cvetko i mornar popaj preporucili.sad mi izbacuje da TuneUp 1-click Maintenance has stopped working.:dash:
 
@sandra guzvanj

Ne verujem da su pomenuti programi, Spybot i Ad-Aware ukoliko su bili podešeni po defaultu, doveli do toga da ti to programče TuneUp 1-click Maintenance sada ne radi, jer i ja (kao što sam već naveo) koristim iste te programe a takođe koristim i programski paket TuneUp Utilities i u okviru njega pomenuti TuneUp 1-click Maintenance skoro svakodnevno i sve radi besprekorno. Probaj da uradiš reinstall TuneUp Utilities-a, pa vidi kako će se onda stvari odvijati. Inače, je su li ti gore pomenuti programi pronašli neke štetočine na kompu? Je si li uradila skeniranje celog kompa AV programom?
 

Back
Top