NOCNE MORE

Beretta

Obećava
Poruka
62
I tako ja jednog dana uzeo da rolam dzoint...kad odjedanput cujem krik neceg ili nekog ko je bio na mojoj terasi....ustanem ja da bacim pogled kad odjedanput nema niceg!Posle par minuta,opet isti krik,ja brzo na terasu....ono odjedanput nema niceg.Shvatim ja tako da cu morati da popusim taj dzoks da me nebi vise tripovao taj krik...zapalim dzoks..pusim..pusim..pusim...KAD CUJEM OPET TAJ KRIK ALI SAD IZA MENE!Sta cu ja okrenem se,ali lagano da ne oteram taj krik,kad ono odjedanput nista.Ukapiram vam ja da nije dovoljan taj jedan dzoint,nego ajde da srolam drugi.Uzeo sam zlu i hteo da napravim jedan do jaja joint samo za mene,da se pocastim,cisto onako.Rolam ja rolam kad ono opet krik ali sada kao da lebdi iznad mene...nista nisam uradio,nego se pravim lud kao da ga ne cujem.Zavrsim sa motanjem izadjem na terasu,na svevazduh,pusim..pusim..pusim..pusim..zavrsim sa varenjem i udjem u sobu.A u sobi CUDO, neke zle sile se okomile na mene ja levo pa desno pa opet levo,nemam gde!Iskuliram situaciju i zavalim se u fotelju...KRIK!OPET!Iznerviram se ja i kazem kriku:"KRIK KOJ TI BRE *****,PA STO ME CIMAS SVAKIH PET MINUTA".....tisina...posle par minuta krik progovori:"CAO,JA SAMO HOCU MALO TE TVOJE TRAVE"! Sta cu ja jadan morao sam da popusim treci dzoks sa njim.Dok sam pusio na terasi,smislio sam plan...uletim ja brzo u sobu i zatvorim terasu,a krik ostao napolju i smrzava se....
 

Back
Top