Prevaren, a oprostio bih!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Chovechuljak

Iskusan
Poruka
5.466
Saznao sam da me je devojka slagala i prevarila. A kako?

Zivimo na razdaljini od 380 km i ja dolazim da je vidim jednom nedeljno....

Jos januara sam saznao da se dopisuje preko msn-a sa likom iz grcke, s kim se smuvala na moru... i ne samo to, slala mu je moje pesme i one koje sam ja slao njoj... Zamolio sam je da prestane sa tim jer stvarno smeta... Sledecih meseci me je izbegavala, jer kada nismo zajedno, nacin komunikacije nam je mob. i msn... Pricajuci da mora uciti, cisti po sobi, bla bla bla... Medjutim, konstantno je bila prijavljena na msn, tako da sam znao da se dopisuje sa njim dok mene namerno izbegava.... Morao sam da saznam o cemu je rec, radoznalost je ubila zeca :p:p:p

Uzeo sam njegov kontakt, ubacio ga i poceo pricu sa njim... Ali, on je, kada sam mu ishitreno rekao da sam iz Srbije, posalo poruku njoj da li zna nekog decka po mom imenu... Devojka je odmah reagovala, iako je bila na sastanku izborne komisije, i tada nije htela da mi se nikada javi, pod izgovorom da ne moze izostajati i da ne prave pauzu po 4 sata :dontunderstand:, pa mi je pripretila da ako kazem da sam sa njom u vezi, njemu, da ce raskinuti sa mnom... Dokaz da je imala romansu sa njim :sad2::sad2:

2 meseca smo se ganjali i ona mi se kunula da ga je obrisala i da ne kucka vise sa njim, jer je kao shvatila i sama da je to pogresno... Medjutim, sada na rodjendanu, otkrijem da, ne samo da su se dopisivali, slali pesme jedno drugom i slike, vec mu je slala i ljubavnu poeziju na grckom jeziku :thumbdown: :sad2:, ljubavne poruke i razne bljuvotine:dash::dash:

Preterano je volim.. DA li da joj oprostim?
 
Saznao sam da me je devojka slagala i prevarila. A kako?

Zivimo na razdaljini od 380 km i ja dolazim da je vidim jednom nedeljno....
Jos januara sam saznao da se dopisuje preko msn-a sa likom iz grcke, s kim se smuvala na moru... i ne samo to, slala mu je moje pesme i one koje sam ja slao njoj... Zamolio sam je da prestane sa tim jer stvarno smeta... Sledecih meseci me je izbegavala, jer kada nismo zajedno, nacin komunikacije nam je mob. i msn... Pricajuci da mora uciti, cisti po sobi, bla bla bla... Medjutim, konstantno je bila prijavljena na msn, tako da sam znao da se dopisuje sa njim dok mene namerno izbegava.... Morao sam da saznam o cemu je rec, radoznalost je ubila zeca :p:p:p

Uzeo sam njegov kontakt, ubacio ga i poceo pricu sa njim... Ali, on je, kada sam mu ishitreno rekao da sam iz Srbije, posalo poruku njoj da li zna nekog decka po mom imenu... Devojka je odmah reagovala, iako je bila na sastanku izborne komisije, i tada nije htela da mi se nikada javi, pod izgovorom da ne moze izostajati i da ne prave pauzu po 4 sata :dontunderstand:, pa mi je pripretila da ako kazem da sam sa njom u vezi, njemu, da ce raskinuti sa mnom... Dokaz da je imala romansu sa njim :sad2::sad2:

2 meseca smo se ganjali i ona mi se kunula da ga je obrisala i da ne kucka vise sa njim, jer je kao shvatila i sama da je to pogresno... Medjutim, sada na rodjendanu, otkrijem da, ne samo da su se dopisivali, slali pesme jedno drugom i slike, vec mu je slala i ljubavnu poeziju na grckom jeziku :thumbdown: :sad2:, ljubavne poruke i razne bljuvotine:dash::dash:

Preterano je volim.. DA li da joj oprostim?

ako ona ne ceni tvoju zrtvu i vraca titvoj trud neverstvom, tu nema sta da se mislis...goni je u tri lepe pa nek nauci da ceni ono sto ljudi cine za nju....:whistling:
 
nagoozi se i bez podmazivanja joj dozvoli da te i poebe....ti si jedan idiJot ako nastavis tu "vezu"sa njom.
daleko od ociju daleko od srca...ej bre 380km....to su galaksije a ne kilometri bre...

:think: ali on je dolazio kod nje svaki vikend...pa mozes sa nekim i da budes u istom gradu pa da se redje vidjate....mislim da je tu drugi problem, da ga iskreno voli ne bi se trpala sa strane...ili, voli ga ali je ebivog crevceta (lokalni zargon :hahaha:).....
 
to nema sta da se govori
to se oseca

osecas li?

Kada smo svako svome domu, osecam zescu nezainteresovanost, moz i neku mrznju, jer je pocela stalno da me prca, odjebuje i vredja..

Kada smo zajedno, ne znam, sve je uredu, ali to nije to, zaista ne znam, bili smo sada i na moru zajedno.... Nije idealno, ali je uredu kada smo jedno pored drugog..

Ali razdvojeni, sto je 80% nase veze, pakao!
 
Posle svog gazenja i maltretiranja, ne znam, valjda, mada smatram da je pokvarena i hladna, cesto pakosna.. Ma ne znam! Bilo je sve uredu u pocetku, sama je htela i culi smo se po ceo dan, bez prekida. Ne znam.. VOlim njen glas, njeno prisustvo, oci, osmeh, ali razmisljanje i ponasanje, ne. Nedostaje mi, ali znam da se nikada nece popraviti

Onda je ni ne volis.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top