Албанци пуцали на Војску Србије

RainbowSix

Veoma poznat
Poruka
10.717
Албанци пуцали на Војску Србије

КУРШУМЛИЈА, 2. августа 2008. (Бета) - У куршумлијском селу Тачевац на административној граници Србије и Косова између два мушкарца албанске националности и припадника Војске Србије (ВС) дошло је до оружаног инцидента у ком нико није повријеђен.

Инцидент се догодио јуче нешто послије 19 сати пошто су припадници ВС кренули ка два наоружана Албанца који су ушли у двориште напуштене породичне куће Алексић, која се налази на територији општине Куршумлија.

Албанци су, највероватније из пиштоља, испалили више хитаца на припаднике српске војске, а затим побјегли ка административној граници у правцу Подујева.
Адеме, шта сад то радиш??? Шта је сад??? Зар више нема на Космету ни шта да се обије па вас сад тамо масовно тресе кољективна кљептоманска криза??? А јесте сјецикесе, ма свака вам част!!!!:hahaha: Битно је само нек се краде и отима, баш по стандардима западне демократије!!!:rotf::rotf::rotf:
:otkacio::otkacio::otkacio:
 
Poslednja izmena:
Адеме, шта сад то радиш??? Шта је сад??? Зар више нема на Космету ни шта да се обије па вас сад тамо масовно тресе кољективна кљептоманска криза??? А јесте сјецикесе, ма свака вам част!!!!:hahaha: Битно је само нек се краде и отима, баш по стандардима западне демократије!!!:rotf::rotf::rotf:
:otkacio::otkacio::otkacio:

zbog ovoka bi amerika napala meksiko :mrgreen:
 
Било како било, ово није за зезање. Нападнута је војска Србије, а ћути се о томе. Када се нападне војска једне државе, та иста држава има право да узврати нападачима. Дакле, хоћемо на Косово и Метохију да узвратимо?
 
Адеме, шта сад то радиш??? Шта је сад??? Зар више нема на Космету ни шта да се обије па вас сад тамо масовно тресе кољективна кљептоманска криза??? А јесте сјецикесе, ма свака вам част!!!!:hahaha: Битно је само нек се краде и отима, баш по стандардима западне демократије!!!:rotf::rotf::rotf:
:otkacio::otkacio::otkacio:

pre nogi ti odgovorim, potrazicu na internetu koliko je srba pocalo na druge srbe, pa cu te upitati zasto to raidte pa...
zar ti ocekujes da ja "odgovoram" za svaku budalu koja puca na policiju, bilo srpsku ili labansku...
mislis li da sam ja bas toliki bos da se svaki lopov prvo javi kod mene pa tek krene u "akciju"...
 
Eljšani: Nemamo ništa zvanično oko incidenta na granici Kosovo-Srbija

Priština, 2 August 2008 (Kosovapress) Vreme 15:38
Zvaničnici Policije Kosova (PK) izjavili su u subotu za Kosovapress, da nema zvaničnih informacija oko izjava srpskih medija koje su izveštavale za oružani incident između dva albanaca i srpske vojske u Tačevcu, Kuršumlija, granici između Srbije i Kosova.
Prema izjavi srpske vojske, dva albanaca su pucali u pravcu vojnika i pobegli su u pravcu Podujeva.
Zvaničnici Policije Kosova nisu obaveštene oko slučaja sa sa obrazloženjem da nemaju zvanične informacije.
“Nemamo ništa zvanično oko incidenta na granici Kosovo-Srbija. Ovaj incident nije prvi koji se dogodio, jer i kosovska policija je pritvarala srpske državljane i obrnuto“, izjavio je za Kosovapress, Veton Eljšani, glasnogovornik Policije Kosova.
 

Back
Top