Tachi, Cheku, Haradinaj

sloboda

Aktivan član
Banovan
Poruka
1.246
Da li ce mlada Republika Kosovo uspeti da se izbori sa ogromnim problemima u kojim se nalazi? Umeju li nashi juzhni susedi ichim drugim da se bave sem organizovanim kriminalom, trgovinom oruzhjem, ljudima i narkoticima? Chisto sumljam. :super:
 
Da li ce mlada Republika Kosovo uspeti da se izbori sa ogromnim problemima u kojim se nalazi? Umeju li nashi juzhni susedi ichim drugim da se bave sem organizovanim kriminalom, trgovinom oruzhjem, ljudima i narkoticima? Chisto sumljam. :super:

Cheku i Haradinaj nisu funkcioneri Kosova.
Cheku je celnik Social-demokratske partije Kosova dok Haradinaj je na celu AAK (Alijansa za dobrobit Kosova),Hashim Thaqi je Premijer Kosova.
Tvoji juzni susedi idu dobrim putem za integraciju u EU.Gde si dobio takve informacije (mislim one najlose) to ti znas,ali mogu ti reci sa sigurnoscu da nista vise od toga sto ti napisah nema od ostalih u regionu pa i u Srbiji.
 
Da li ce mlada Republika Kosovo uspeti da se izbori sa ogromnim problemima u kojim se nalazi? Umeju li nashi juzhni susedi ichim drugim da se bave sem organizovanim kriminalom, trgovinom oruzhjem, ljudima i narkoticima? Chisto sumljam. :super:

Znaju i ljudskim organima. :otkacio:

Nego mi smo tradicionalan narod i treba nam vremena da se uklopimo u NSP i Globalizaciju.
Oni trenutno bolje igraju i trenutno odgovaraju moćnicima.

Ne može to svaka nacija na svakakav način da protera.
Oni su talentovani.
 
Znaju i ljudskim organima. :otkacio:

Nego mi smo tradicionalan narod i treba nam vremena da se uklopimo u NSP i Globalizaciju.
Oni trenutno bolje igraju i trenutno odgovaraju moćnicima.

Ne može to svaka nacija na svakakav način da protera.
Oni su talentovani.

ma nismo samo mi talentovani...pogledaj koliko talentovanih srba imas u hagu samo.... e sad sto se vas taleant ne [nekih srba] ceni previse, to je zbog toga sto ne idete u korak sa vremenom...:whistling::whistling::whistling:
 
ma nismo samo mi talentovani...pogledaj koliko talentovanih srba imas u hagu samo.... e sad sto se vas taleant ne [nekih srba] ceni previse, to je zbog toga sto ne idete u korak sa vremenom...:whistling::whistling::whistling:

Tako je. Mi ne znamo da unovčimo i kapitalizujemo Neposlušnost, Smrt, Terorizam kao Vi, po novim poslovnim, političkim i ekonomskim svetskim principima.

Zaostajemo za svetskim trendovima. Vi ste u usponu.
 
Tako je. Mi ne znamo da unovčimo i kapitalizujemo Neposlušnost, Smrt, Terorizam kao Vi, po novim poslovnim, političkim i ekonomskim svetskim principima.

Zaostajemo za svetskim trendovima. Vi ste u usponu.

da ne znate da unovcite teror, ubistva, masakre, kradje, maltretiranja, silovanja itd.itd. je tacno... moguc razlog je da ste previse zaokupljeni tim stvarima da bi ste mislili kako to jos unovciti...
ps. na srecu ipak vas ima sve manje i manje, polako nestajete sa lica zemlje...:rtfm:
 
da ne znate da unovcite teror, ubistva, masakre, kradje, maltretiranja, silovanja itd.itd. je tacno... moguc razlog je da ste previse zaokupljeni tim stvarima da bi ste mislili kako to jos unovciti...
ps. na srecu ipak vas ima sve manje i manje, polako nestajete sa lica zemlje...:rtfm:

Tako je. Izumiremo. To se danas radi sa glavnim gazdom. Državni terorizam se ne radi bez licence velikih. Vi ste je dobili (licencu ) za ratovanje. Mi nismo. Vi ste zato kao dobri, a mi kao nismo. Vaša sreća je što nas ima sve manje. Velika Kartagina je nestal, Judeja, Pont, i druge zemlje a, bogami i nacije. Novi Rim dolazi i saradnici novog rima sa njima naseljavaju one što odlaze.
 
Poslednja izmena:
Hvala.

Samo što Rim sa svojom globalizacijom nije ništa ostavio civilizaciji osim pustošenja, pohlepe, dekadencije, dok za razliku ovi drugi jesu mnogo više.

Ipak duh će opstati, materiju ćemo kapitalizovati u drugim odnosima snaga.
 
Poslednja izmena:

Back
Top