samoca...

Trenutno jesam, ali ovih dana sam se bas dosta druzio, izlazio, sa nekim starim prijateljima koji su mi dragi, tako da su ovakvi momenti sve redji...ma u ovako sitne sate sve nezenje su usamljene...:)...to je normalna pojava... :)
 
Trenutno jesam, ali ovih dana sam se bas dosta druzio, izlazio, sa nekim starim prijateljima koji su mi dragi, tako da su ovakvi momenti sve redji...ma u ovako sitne sate sve nezenje su usamljene...:)...to je normalna pojava... :)

slazem se... to me bas i zanimalo... sta uopste smatrate da je samoca? da li su prva asocijacija musko-zenski odnosi ili je samoca mnogo univerzalniji pojam...? koliko boli? da li ljudi koji se junace da im je lepo sto su sami, zaista to i misle ili je to uteha...?
 
Ne junace se i ne tese se, ima ljudi koji jednostavno ne mogu da zive pored nekog drugog, mnogi se na takav nacin zivota vremenom naviknu. Zna da bude bolna dok je covek mlad, a posle, u nekom zrelom dobu lakse se mirimo sa samocom. Samoca mnogima postaje i stil zivota...cini mi se da je to univerzalnije stanje, mada se najbolje reflektuje na ljubavnom planu...hm, samoca je kad ovako sedis za racunarom i pises postove umesto da sedis pored neke devojke obnazenih ramena i spremas se da je zagrlis...za pocetak... :)
 
Samoca je nesto sto mi stvara jezu pri samoj pomisli na to........ne, ne volim samocu, umem da se osamim, recimo da pregrupisem snage i povratim energiju ali ne duze od vremena potrebnog za regeneraciju...............!
 
Samoca je nesto sto mi stvara jezu pri samoj pomisli na to........ne, ne volim samocu, umem da se osamim, recimo da pregrupisem snage i povratim energiju ali ne duze od vremena potrebnog za regeneraciju...............!

o tome i pričam. usamljenost možeš da osetiš i na sred ade ciganlije sa 250 hiljada ljudi.mislim, postoji razlika između osamljenosti i usamljenosti.
 
Samoća je bolja od lošeg društva. Dobro društvo je bolje od samoće. Najbolja je uzvraćena ljubav.

:klap::klap::klap:Nista bolje nisi rekao svaka cast!! Samoca je moj stil zivota,ono naviknes se i uzivas,mada je jebeno u pocetku ali posle te briga naviknes se i to ti je ok!! U mojem kraju ima bas dosta ljudi koji su se tako povukli od okoline,znaci ljudi nemaju nikakvog kontakta sa drugima jedino cao-cao ili dobar dan - dobar dan nista vise!!
 
Najgore je kad si među ljudima, a usamljen... Onda je bolja samoća.
Svakome je potrebno da deo vremena provodi sam sa sobom, ali je količina tog vremena individualna.
 

Back
Top