Da li volite da flertujete sa tudjim deckima???

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

jennys

Početnik
Poruka
38
Da li vam se ikad desilo da izadjete negde i da vidite par, "ludo zaljuvljeni" i bas se "vole" a on dok je ona okrenuta ledjima prema vama zagrli je i namiguje TEBI i smeska se smekerski, ili jos gore dok se ljubi sa njom gleda pravo u tebe? Sta biste uradile ako je tip macan i zaista vidite da imate sanse?
 
Poslednja izmena:
Da li vam se ikad desilo da izadjete negde i da vidite par, "ludo zaljuvljeni" i bas se "vole" a on dok je ona okrenuta ledjima prema vama zagrli je i namiguje TEBI i smeska se smekerski, ili jos gore dok se ljubi sa njom gleda pravo u tebe? Sta biste uradile ako je tip macan i zaista vidite da imate sanse?

bas to mi se desilo....totalno zaljubljeni, naj par u gradu, prvo mi se smeskao kad su prolazili, ja reko umisljam, prodje vreme mi se upoznamo preko drustva, i jednom na bazenu(tj.vise puta)oni se ljube on gleda u mene, zagrli je i gleda u mene....
slazem se , mislim da su to najodvratniji tipovi....ako hoces nesto, raskini, ispadni fer kad je vec tolika"ljubav" u pitanju...
 
Da li vam se ikad desilo da izadjete negde i da vidite par, "ludo zaljuvljeni" i bas se "vole" a on dok je ona okrenuta ledjima prema vama zagrli je i namiguje TEBI i smeska se smekerski, ili jos gore dok se ljubi sa njom gleda pravo u tebe? Sta biste uradile ako je tip macan i zaista vidite da imate sanse?

Kad je u stanju da takvo nesto uradi svojoj djevojci, za sta bi tek mene smatrao:?
Nema sanse, ne znam da flertujem.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top