Windows Movie Maker - snimanje

Mika1111

Zainteresovan član
Poruka
153
Do sada sam bez broblema snimao urađene filmove, ali sada neće da snima. Nakon pripreme idem u Finish Movie, pa u Save to my computer, krene nakon upisivanja naziva fajla i određivanja lokacije i stane.
U prilogu šaljem dijalog iz koga se može vidjeti o čemu se radi, ali ja ne znam da to sredim.
 

Prilozi

  • Movie.jpg
    Movie.jpg
    24,5 KB · Pregleda: 23
Pa sve ti pise ;)
Proveri da li su jos uvek na istoj lokaciji koristeni video zapisi (oni koje si editovala).Zatim da li si mozda prilikom odredjivanja destination lokacije izabrala da se overvrajtuje vec postojeci fajl,a on iz nekog razloga ne moze biti ni pomerene ni izbrisan.I na kraju da li imas dovoljno mesta na hardu.

I sledeci put korisiti predragu.Imas 7 tema o Outlook Expres-u.Ne razumem cemu to...U buduce,duplirane teme ce biti automtski brisane ;)
O movie makeru takodje postoji tema...
 
Ne znam šta da navedem opširnije. Jednostavno: ranije je snimao na komandu Save to my computer, a sada neće. Imam instaliranu i Vistu sa istim mejkerom i tamo snima. Možda bi trebalo da ga reinstaliram, navodi se da je besplatan, ali nisam baš vješt da ga pronađem. Stalno mi se nešto drugo nudi kada hoću da ga daunlauduje,
 
E i ja imam isti problem, svi snimci na mestu prostora na hardu ihahaj... Ali sam cuo da mozda postoji mogucnost da neki video ili slika nestimaju kako valja ( sta god to znacilo, format, greska ...) nece ceo film da snimi ( save to my comp ili save to DVD ). PA ZATO PITAM JA POSTOJI LI KAKVA MOGUCNOST DA SE TO PRONADJE STA NE STIMA... Fala !!!
 

Back
Top