Hard 8MB

StORM48:
Tasa!:
:?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?:
:idea: Ovaj drugi je verovatno u nekom skupljem mobilnom... :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Pozdrav,
Tasa!

:D :D :D :lol: :lol: :lol:

Ma decko je mislio na velicinu bafera! Da jeste tisi ali ne nesto revolucionarno posto sadasnji maxtor diskovi i nisu bas tihi! Ja imam dva sata koje sam platio djavo i po i onda se pojavi ortak sa vestern digitalom i ustanovi se da je on vise nego duplo tisi, i to za manje pare!!!
tako ako ti je buka osnovni kriterijum za nabavku diska uzmi vestern digital seagate barakudu ili neki samsung!!!
 
Anonymous:
Hi-fi:
Jel moze neko da mi kaze po cemu se vidi razlika izmedju 8MB hard i 2MB hard i da li je ovaj od 8MB tisi.Hvala
Imao sam i jaedan i drugi. Veruj mi nema razlie u svakodnevnom radu

Kad bi vi znali sta se sve radi sa diskovima pre nego sto ih vi kao ocenjujete.
prvo vecina diskova koji se ovde u srbiji kupuju su jako felericna roba, tako da vi u sustini i ne osetite kako izgleda pravi odziv 100%ispravnog diska.
Vrlo cesto se diskovi prodaju sa neispravnim kes kontrolerom ili cak i skroz spaljenom kes memorijom.Onda je potpuno sve jedno dali je 2mb ili 8 mb , jer ih i onako disk ne koristi.
>>> U Srbiji se danas skoro svi hvale kad su nasli par evra jeftiniju komponentu , a u takvim okolnostima uvoznici i dobavljaci nabavljaju skart robu kojoj sigurno nesto fali samo je caka da to korisnik ne primeti jer je onda sve ispravno i super.
>>> Kvalitetni 85-100 % ispravni diskovi kostaju i po 15 evra vise od onih koje mozete da kupite u oglasima ili firmama tipa "NOVA COMPUTERS" , a da ne pominjem da recimo postoje 4 modela 80 GB hard diskova firme MAXTOR od kojih su dva modela vrlo problematicna (i na svetskom trzistu ) a dva su ok.
>>> Danas je veca umetnost naci 100%ispravne komponente u srbiji nego sto je bilo pre deset godina
 
Tuzni_patak:
Anonymous:
Hi-fi:
Jel moze neko da mi kaze po cemu se vidi razlika izmedju 8MB hard i 2MB hard i da li je ovaj od 8MB tisi.Hvala
Imao sam i jaedan i drugi. Veruj mi nema razlie u svakodnevnom radu

Kad bi vi znali sta se sve radi sa diskovima pre nego sto ih vi kao ocenjujete.
prvo vecina diskova koji se ovde u srbiji kupuju su jako felericna roba, tako da vi u sustini i ne osetite kako izgleda pravi odziv 100%ispravnog diska.
Vrlo cesto se diskovi prodaju sa neispravnim kes kontrolerom ili cak i skroz spaljenom kes memorijom.Onda je potpuno sve jedno dali je 2mb ili 8 mb , jer ih i onako disk ne koristi.
>>> U Srbiji se danas skoro svi hvale kad su nasli par evra jeftiniju komponentu , a u takvim okolnostima uvoznici i dobavljaci nabavljaju skart robu kojoj sigurno nesto fali samo je caka da to korisnik ne primeti jer je onda sve ispravno i super.
>>> Kvalitetni 85-100 % ispravni diskovi kostaju i po 15 evra vise od onih koje mozete da kupite u oglasima ili firmama tipa "NOVA COMPUTERS" , a da ne pominjem da recimo postoje 4 modela 80 GB hard diskova firme MAXTOR od kojih su dva modela vrlo problematicna (i na svetskom trzistu ) a dva su ok.
>>> Danas je veca umetnost naci 100%ispravne komponente u srbiji nego sto je bilo pre deset godina
Ala si dao pravi odgovor u par reči, svaka ti čast! U pravu si.
 
Tuzni_patak:
Anonymous:
Hi-fi:
Jel moze neko da mi kaze po cemu se vidi razlika izmedju 8MB hard i 2MB hard i da li je ovaj od 8MB tisi.Hvala
Imao sam i jaedan i drugi. Veruj mi nema razlie u svakodnevnom radu

Kad bi vi znali sta se sve radi sa diskovima pre nego sto ih vi kao ocenjujete.
prvo vecina diskova koji se ovde u srbiji kupuju su jako felericna roba, tako da vi u sustini i ne osetite kako izgleda pravi odziv 100%ispravnog diska.
Vrlo cesto se diskovi prodaju sa neispravnim kes kontrolerom ili cak i skroz spaljenom kes memorijom.Onda je potpuno sve jedno dali je 2mb ili 8 mb , jer ih i onako disk ne koristi.
>>> U Srbiji se danas skoro svi hvale kad su nasli par evra jeftiniju komponentu , a u takvim okolnostima uvoznici i dobavljaci nabavljaju skart robu kojoj sigurno nesto fali samo je caka da to korisnik ne primeti jer je onda sve ispravno i super.
>>> Kvalitetni 85-100 % ispravni diskovi kostaju i po 15 evra vise od onih koje mozete da kupite u oglasima ili firmama tipa "NOVA COMPUTERS" , a da ne pominjem da recimo postoje 4 modela 80 GB hard diskova firme MAXTOR od kojih su dva modela vrlo problematicna (i na svetskom trzistu ) a dva su ok.
>>> Danas je veca umetnost naci 100%ispravne komponente u srbiji nego sto je bilo pre deset godina

E a kada bi ti znao sta smo mi sve radili sa diskovima pre nego sto si ti kao poceo da nas kritikujes.
1 eh kada bi znali
2 da svi imamo felericne (jako) diskove i pojma nemamo kako izgleda rad na ispravnom disku
3 bas bih voleo da vidim ko to koristi diskove sa neispravnim kontrolerom ili cak sa neispravnim kesom
4 pa da li se hvale da su kupili jeftino ili skupo (razmisli malo)
5 to sto si kupovao u Novi pa imas lose iskustvo nije za pohvalu
6 nemoj da pominjes da postoje 4 modela MaXtor diskova...
7 pa da umetnost kada se ljudi kao ti osecaju kompetentnim da kritikuju da sta je dobro a sta lose!!!

POZDRAV
 
Hvala jos jednom i na dodatnim informacijama.Isprobao sam ih vise,sto se tice buke izgleda da je do kucista,jer kada ga izvadim van kucista,uopste nije bucan.Instalirao sam Win 98.radi jako tiho,ali cim instaliram XP ponovo buka.To me malo zbunjuje,ali nema veze.
 

Back
Top