MAJICE BENDOVA

Anonymous:
a znas li mozda E-mail nekog muzickog shop-a?

ma idi na pancevacki buvljak, tamo ces naci sve sto ti treba od tih majica, i to po upola manjoj ceni nego u nekoj prodavnici a po istom kvalitetu!
a ako te mrzi da ides do panceva imas u metropolis shopu u bgd-u, pa skokni doonde!
 
dakii:
Anonymous:
a znas li mozda E-mail nekog muzickog shop-a?

ma idi na pancevacki buvljak, tamo ces naci sve sto ti treba od tih majica, i to po upola manjoj ceni nego u nekoj prodavnici a po istom kvalitetu!
a ako te mrzi da ides do panceva imas u metropolis shopu u bgd-u, pa skokni doonde!
Tanja, da li si to ti? Ebem li ti kevu, prepoznala sam tvoju chat adresu! Pa desi komsinice sta se radi? A ovo za budzu ti dobra stvar!
 
Ima jedan katalog iz Njemačke-zove se EMP...ima ja mislim na internetu web stranica pa probaj vidit...ja sam prije svaki mjesec dobivo poštom taj katalog-ima svega od Cd-a DvD koncerata do majica ( jebenih ) i lula za pušenje, bongova, jakni, hlača...ma svega
 
Ja u felixu sizim sto ne uzimaju velike brojeve + dukseve + nanovije majice HAMMERFALL-a :lol: Inace, da su im kvalitetne majice jesu jer moje malo malo pa su oprane, a boja im je ista kao prvog dana...
 
Ja od Prodigy-ja ne mogu da nadjem vec par meseci...

...jes' da nisam ni trazio osim na Bulevaru al jbg :lol:... moram da skoknem do Felixa jednom :) Kazete na buvljaku su istog kvaliteta, a... treba uskoro da idem pa da znam za sigurno dal' da uzmem ili ne...

!-The Prodigy-!
 
Cisto da obavestim potencijalne kupce da u felixu apsolutno vec mesecima nista novo nisu dobili... bas sam pre neki dan bio i trazio sam novu majicu hammerfall-a i skapirao da od zimus nisu dobili ni jednu novu majicu...
 

Back
Top