Zanimljive slike i klipovi

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
8527_151564520747_151550415747_2805889_5225649_n.jpg
 

Tako se proba svaki auto od 150-200 ks pajseri :)
samo sto je ovaj bio malo slobodniji i pricao telefonom u voznji, vozao zainteresovane...
Ali mu je najveca greska jer je javno rekao da vozi polo gti - zato je dobio otkaz :)

Evo pajseru, citam sada u novinama da je Corsa bila u servisu zbog popravke klime. Nisam znao da se posle popravke klime auto testira 200 km/h :mrgreen:
 
Ovaj tekst sto je ALO! napisao, sam mogao i ja da napisem na osnovu snimka. Da se ne lazemo.
Ipak stoji cinjenica da se u snimku pominje da je auto zbog klime na servisu, tako da realno, stvarno nema sta da ga isprobava na putu, pogotovo ne 200 km/h. Da je ovo neka pismena zemlja dosad su trebali da ga nadju i corkiraju.
 
Ljudi moji, ja ne znam šta je vama čovek skrivio.

Iskreno da vam kažem, i ja bi je isprobao da sam bio na njegovom mestu :lol:

A imam osećaj da bi isto uradila i većina vas, nego ajd.

Ipak je on tu, da isproba da li sve radi kako treba.

Ajde da je uzeo neko bzvz auto, ali 200Ks i 1000 kg ... jače je bilo od njega ;)
 
Али куме, ауто се испробава макс 10км, а не ко овај који је ишао 60-70км ;) Па је још звао ортаке да их провоза то није у реду... ја сам на овакав начин пробавао Ф430 и СЛ55 АМГ али уз сагласност власника иако су само мењали гуме :mrgreen: Да се он само возио тј. да није никог звао и да није покупио оног лика с улице онда и некако да прежалим тих 60-70км...

И још једна важна ствар... то је туђ ауто... излазиш на улицу с њим и возиш га 200... то и није баш паметно... лупам - шта ако има неки бубрег на гуми са унутрашње стране који ниси видео, али власник зна за њега и не возио преко 100, а ти га опалиш 200 и изгинеш... има милион ствари о којима људи не мисле на време, а кад почну да мисле обично буде касно ;)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top