zelim snimiti film

dzamburu

Početnik
Poruka
3
Poceo sam pripremu za snimanje amaterskog filma zasnovan na scenariju koji je moj ortak napisao.Nece biti sniman kamerom vec fotoaparatom, tj, slike sa voice-overom.
recimo par frejmova za jedan kadar itd.Fora je u tome sto je na engleskom jeziku.
Preciznije,na britanskom.Bice nesto u fazonu Lock Stock i Snatch.
Samo nam jos fale glumci :)
Ima li ikoga zainteresovanog???
 
Poceo sam pripremu za snimanje amaterskog filma zasnovan na scenariju koji je moj ortak napisao.Nece biti sniman kamerom vec fotoaparatom, tj, slike sa voice-overom.
recimo par frejmova za jedan kadar itd.Fora je u tome sto je na engleskom jeziku.
Preciznije,na britanskom.Bice nesto u fazonu Lock Stock i Snatch.
Samo nam jos fale glumci :)
Ima li ikoga zainteresovanog???
jaa:))))
 
Poceo sam pripremu za snimanje amaterskog filma zasnovan na scenariju koji je moj ortak napisao.Nece biti sniman kamerom vec fotoaparatom, tj, slike sa voice-overom.
recimo par frejmova za jedan kadar itd.Fora je u tome sto je na engleskom jeziku.
Preciznije,na britanskom.Bice nesto u fazonu Lock Stock i Snatch.
Samo nam jos fale glumci :)
Ima li ikoga zainteresovanog???

Zavisi od akontacije,
a za punu cenu cemo se dogovoriti kasnije...:cool:
:lol:
 
Odustao sam od snimanja filmova za odrasle posle neuspeha filma " Usamljena Bridzit u Beogradu #4"
a na engleskom mora jer je scenario napisan na tom jeziku i zvuci izuzetno glupo kada se prevede na maternji jezik.
I nazalost nema zenskih likova u filmu :(
 
znači animirani film?
ja isto treba da radim fotoaparatom fejm baj frejm, al ja nemam još ideju ni priču ni scenario, znam samo sa čim ću da radim...
al nisam mislio da ubacujem glasove glumaca, nego da bude nemi film sa sountrackom u pozadini nešto da prži, a ako bude bilo dialoga staviću ih u oblačiće :D
 
Poslednja izmena:

Back
Top